Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tök ideges vagyok :@ miért...

Tök ideges vagyok :@ miért nem megy már legalább egy szabályos fekvő?

Figyelt kérdés

na elkezdtem fekve nyomni 25kilót 25x kéne kiemelni v 20fekvőt 30sec alatt, így ránézésre talán fekvőtámasz lenne a könnyebb még egy hónappal ezelőtt vagy hogy elkezdtem nőit aztán tovább haladtam" utána feladtam aztán jött a fekve nyomás mondom megpróbálom azt most már elég szépen megy mert már megy 25kilót 5x kitudok nyomni még van rá kb 3hónapom h sikerüljön(25)

de nagyon bosszant h ennyi kilót kitudok emelni 5x de egy nyamvadt fekvő támaszt meg nem tudok csinálni :(



lány


2011. dec. 28. 20:39
 1/9 dirtboy ***** válasza:
100%

edzésterved hogy néz ki?

étrend van?

2011. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kettlebell-t ajánlom neked sok szerencsét! neten keress rá ha nem tudod mi az erő,állóképeség fejlesztő ez segíthet és mellette súlyzós edzés kombináld és bő 4 hét és szerintem meg lessz pár fekvő
2011. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a fekvőhöz az egész törzsednek is meg kell erősödnie.


Plankot mennyi ideig tudsz tartani? 2 perc a minimum, 4-5 perc már tűrhető. Ez megerősíti a törzset, és ez az alapja a jó fekvőtámasznak.


amúgy ez a plank: http://www.youtube.com/watch?v=pSHjTRCQxIw

2011. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

íme még 1 bizonyíték, hogy a saját testsúllyal végzett gyakorlatok mennyivel nehezebbek, mint a vas emelgetése.


a testépítők/gyúrósok 99%-a összes zarja magát, ha egy primitíven egyszerű, alap szertornász gyakorlatot kellene végrehajtania, ahol az egész tested izomzata dolgozik, nem csak 1, max. 2 izomcsoport.

2011. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 dirtboy ***** válasza:

ma 12:32

íme itt egy testépítő aki erő emeléssel is foglakozott,csináld utána ha bírod


http://www.youtube.com/watch?v=SPNF3C6NRKk&feature=player_em..


a végén 372 kilóval végzi a gyakorlatot.

egyébként nem egy ilyen testépítő van.

2011. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

plankot kb 2percig bírtam XD


na tegnap megembereltem magam és kitudtam nyomni egy szabályos fekvőt :D


Étrendem:

annyi h csoki meg ilyen sz.arokat már nem eszek, ill. megpróbálok egy nap kb 6x-7x enni ja és napi 2x eszek husit vmi körettel

2011. dec. 29. 14:21
 7/9 dirtboy ***** válasza:
a kaja az fontos hiszen abból van energiád.
2011. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Látod :D a Plank csodákra képes :D:D:D
2011. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Állj a fal mellé, tedd rá a kezed és próbálj így olyan karhajlításokat végezni, mintha felkvőtámaszt csinálnál és a fal lenne a föld.

Csináld ezt és szép fokozatosan (több nap, vagy ha lassabban megy, akkor több hét alatt) próbálj át térni egyre vízszintesebb helyzetbe, vagyis ne egyenesen állj a fallal szembe, hanem egyre ferdébben, valamint ha már nagyon alacsonyan lennél asztalra, vagy valamilyen magasabb tárgyra tedd a kezedet és így szép lassan fokozhatod a nyomást.


Fekvőtámaszozás során minél alacsonyabban van a kezed a lábadhoz képest, annál nagyobb mértékben fog rá nehezedni a testsúlyod.

Ha már nagyon jól mennek a hagyományos fekvőtámaszok, akkor akár elkezdheted felrakni a lábadat egyre magasabb tárgyakra és akár a kézenállásban végzett fekvőtámaszig is el lehet jutni.


Még egy kis plussz segítséget jelenthet, ha miközben próbálod kinyomni magad megpróbálod megfeszíteni a hasizmodat is.

2011. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!