Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés után tömegnöveléshez jó?

Edzés után tömegnöveléshez jó?

Figyelt kérdés
2x200ml nutridrink. 24g tejsavófehérje van benne, meg szénhidrát is bőven. [link] Reggel és este 50g Power Protein. Csak kevés húst tudok enni napi szinten, mert nagyon szarul állunk. A maradék fehérjebevitel menzáról jönem meg otthonról, pl tojás, kolbász, szalámi, kevés sajt stb.
2011. dec. 30. 09:46
 1/8 dirtboy ***** válasza:
ettől nem fogsz fejlődni az is biztos
2011. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 oyeacch ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb power protein + szőlőcukor edzés után? Jobb is lenne mint ez.
2011. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Miért nem fejlődnék? Csak hogy tudjam hogy miben hibázok. A nutrit azért gondoltam hogy jobb lenne, mert tejsavó van benne, aminek jobb a felszívódása és gyors felszívódású széndhidrátok vannak benne. Tehát 24g tejsavó kb 40g szójafehérjével ér fel, elég sok helyen olvastam ez, ezen az oldalon is. Amúgy meg napi 2 ingyen van, tehát mindenképp megiszom, hivatalos oldalon azt írják sportolókan is ajánlják. A szőlőcukortol meg fosok. Kis adagtól is, mert egyébként is szar az emésztőrendszerem.
2011. dec. 30. 14:04
 4/8 dirtboy ***** válasza:

az egész kaja nem nem hogy minőségi de inkább minősíthetetlen,ráadásul rendkívül kevés is.

kolbász?

szalámi?

sajt?

ezekről inkább nem írok véleményt.

a menzás kaja jó ara hogy jól lakjál egy időre de nem testépítőknek való.


meg kell lenni 2g/tskg proteinek meg kb.5g/tskg szénhidrátnak,ezek tuti hogy bőven nincsenek meg.

kellenek még rostok,sok vitamin és egy kis TELÍTETLEN zsírsav is.

ezek gondolom nem igazán vannak meg a napi kajádból.

ezért írtam hogy ettől fejlődni nem lehet.

ha nem bírod a dextrózt az gáz.

vitargot gondolom bírná a gyomrod csak a pénztárcád nem.


matodextrint sem bírod?

2011. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát szalámiban meg kolbászban kb 0 hasznos fehérje van.

ugye a szalámi egy agyonhőkezelt trutyi, semmi tápanyag nincs benne, maximum a anygon drágákban (2-3 ezer ft /kg-ra gondolok)


a kolbászban meg alig van hús nagy része rizs meg zsír.

a tojás meg sajt okés lenne, de nem elég, normális hús is kell!


gondolom nutridrinkhez ingyen jutsz hozzá, ha igen akkor power protein helyett sztem elég lehet az, ah még kezdő vagy, és apower protein árából meg megveszed a húst kb.


ha meg a nutridrinkért is fizetsz, akkor egyértelmű hogy helyette húst vegyél.

2011. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Matodextrint nem tudom hogy bírom e.. Félreértés ne essék, nem testépítőbajnok akarok lenni, hanem kicsit normálisabb alkatot szeretnék, mert betegség miatt lefogytam(75kg-->55kg), izomból és zsírból is. Mondjuk ez elég rég volt, és azóta nem igazán tért magához a szervezetem. Jelenleg 75kg vagyok 175cm-hez, viszont még így is soványnak érzem magam. Kemény 28cmes a bicepsznél a karom kerülete. Csak kicsit javítani akarok a testalkatomon.
2011. dec. 30. 14:35
 7/8 dirtboy ***** válasza:
félre értés ne essék,attól hogy a kajád rendbe rakod nem elszel testépítő bajnok.
2011. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha felírják a Nutridinket akkor azt idd, mert az helyrerak.

Pont azért kaptad, hogy behozd az elvesztett kilókat.

Mellé egyél egészségesen.

A rostokról se felejtkezzél meg, mert az rendbe hozza az emésztésedet és a bélrendszeredet.

Válasz valami sportot, amit rendszeresen végzel.

A hatás nem fog elmaradni.

2013. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!