Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan tudok állandóan hordhat...

Honnan tudok állandóan hordható súlyokat szerezni?

Figyelt kérdés
Pl.: csuklószorítót amiben súlyok vannak elhelyezve
2011. dec. 30. 16:01
 1/8 dirtboy ***** válasza:

neten van egy pár,rendelhetsz is de sport boltokban is van biztos.

ne hord állandóan mert nincs semmi értelme.

2011. dec. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Az egy dolog, hogy szereted a Dragon ball-t, de azért gondolkodni is kéne.
2011. dec. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

dragon ball :D:D


milyen célból akarod hordani?:O

2011. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szimplán azért hordanám mert eléggé keszeg vagyok így, és nem sok időm van sporttal foglalkozni. Neten csak külföldi oldalakon találtam, olyan áron, hogy ennyi erővel vehetnék egy régi Suzuki Swiftet és cipelhetném a hátamon.


OFF: :D G'sback most hogy mondod a DB-ben is volt de ha azt vettem volna alapul akkor már gravitációs termet csináltatnék.

2011. dec. 30. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Most ha azt hiszed, hogy ettől egy l.fasznyit is izmosodnál, akkor ki kell ábrándítsalak.
2011. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 escrogar ***** válasza:
Egyrészt semmi értelme, másrészt mondj búcsút az ízületeidnek.
2011. dec. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem nagy súlyokra gondoltam, tisztában vagyok hogy tönkreteheti az ízületeimet. 22:45 csináltass egy fényképet a hátadról, hordj minden nap 5-6 órán keresztül egy kb 10 kg-os táskát, csináltass még egy fényképet és hasonlítsd össze a kettőt...

Ezentúl csak olyan személyek írjanak akik bejártak biológia órákra... Köszönöm

2011. dec. 31. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező valószínűleg az izmok működéséről, és az izomtömeg növeléséről többet tudok mint te...


Még rendesen összeállított, tökéletes étrenddel, és emellett végzett súlyzós edzéssel sem érhető el nagy változás sok hónap alatt sem. Az izomtömeg növeléséhez az izmokat tápanyagfelvételre kell késztetni, amit a nagy ellenállású edzéssel érhetünk el. Egy ilyen hosszútávú, viszonylag kis terhelés nem nagyon fog ehhez hasonló hatást elérni.

2011. dec. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!