Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Minden táplálékkiegészítő...

Minden táplálékkiegészítő gyártónak van 1-2 ismert testépítője, ezek szerint nincs is jelentős minőségi különbség a gyártók között?

Figyelt kérdés
Az elmúlt években a Scitec-nél volt majdnem minden ismert testépítő, de most már a kisebb cégeknél is van 1-1 hazai nagy név. Ezek szerint nagy különbség nincsen a termékek között, ha a gyártók mindegyikével lehet sikereket elérni.
2011. dec. 30. 18:13
 1/7 dirtboy ***** válasza:

ne hogy azt hidd már hogy ők az épen reklámozott szponzor kiegtől lettek akkorák.

ilyen naiv nem lehetsz.

2011. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerinted csak a nevüket adják?
2011. dec. 30. 18:34
 3/7 dirtboy ***** válasza:

a kik bekerülnek egy gyártó teambe azok kapnak persze támogatást,tápkieg,anyagi stb. ezek már akkor kerülnek be mikor már jókora izom menyiséggel rendelkeznek.

ahhoz hogy bekerülj önerődből fel kell építeni egy sikeresnek kinéző fizikumot.

abban az időszakban olyanok mint bárki más,azt a kieget veszi amelyiket akarja.

egyébként nem a kiegtől olyanok hanem a szteroidtól.

a tápkieg az csak kaja koncentrált formában.

minden komoly testépítő szteroidozik,anélkül nem lehet sikeres nem tud elég sűrű izomzatot felpakolni rövid időn belül.

2011. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ezektől lesznek a testépítők olyan szép nagyok, mint amit látsz a képeken, amint fogják a Jumbos dobozt. Dirtboy jól mondja, ahhoz hogy valaki akár A Scitec, akár a BioTech reklámarca és szponzoráltja legyen, el kell jutni egy szintig, méghozzá itt magas a mérce nagyon is. Ha csak például Vörös Zolit veszed, aki magyar testépítő, és a Scitec arca, szponzoráltja, ő is csak jópár éve került hozzájuk, úgy, hogy előtte már tizen-éve csinálta. Nincs kizárva persze, hogy előtte nem annak a gyártónak a termékeit használták, de nem ezen van a hangsúly.
2011. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dirtboy jól mondja.Ne dőlj be a reklámoknak.a tápkieg.csak tápkieg.semmi extra,de mégis igyekeznek azt sugallni a reklámban,hogy "igen,milyen sokat számít".pedig nem ezeken van a hangsúly.Múltkor néztem egy videót,már nem tudom melyik volt,3 nagydarab fazon magyarázott edzés közben,és az egyik mondta a másikra,hogy "igen a "Laci"(már nem tudom,hogy hívták) is biztos azért tudott ilyen nagyra nőni,mert sok táplálékkiegészítőt használt"szóval egy kis tudatalattiba bemászó reklám volt a lényege ennek az egyébként eltúlzott szövegnek.Az a helyzet,hogy "Laci" egy kicsit komolyabb "táplálékkiegészítőktől" lett olyan nagy,nem pedig a proteinportól,meg a vitaminoktól.
2011. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom, az egyértelmű hogy szteroidokat használnak és hogy komoly izomtömeget kell felépíteni ahhoz, hogy valamelyik cég úgy döntsön hogy támogatja az adott testépítőt.


Lehet hogy nem jól tettem fel a kérdést, de arra akartam utalni, hogy mondjuk a Molnár Peti a Scitec versenyzője volt évekig és gondolom csak a Scitec termékeit használta. Mivel most átment a Biotechhez, ezért most feltételezem hogy most csak Bioteches kiegészítőket használhat.

Vagy a Tóth Dani most már a Best Body Nutritionnél van, pedig eddig ő is Sciteces volt. Vagy a Kormány Misi a Powertracknél van.


Mivel mindenki a saját szponzorától kapott terméket kell hogy használja, ezért ha mondjuk lenne érdemi különbség mondjuk a sciteces és bioteches tejsavó között, akkor nem hiszem hogy nagyon váltanának.


Vagy ha egy fos lenne a Powertrackes fehérje, akkor nem nagyon tudna a Misi azzal eredményes lenni.


Ezen logika mentén gondoltam, hogy gyakorlatilag mindenhol ugyanazt kapja nagyjából az ember, csak a név, az ízesítés, a csomagolás stb. miatt gondoljuk úgy hogy van különbség.

2011. dec. 31. 00:31
 7/7 dirtboy ***** válasza:

nem pont a név az íz meg stb. a fő különbség számunkra,hanem az ÁR.

mi civileg nem engedhetjük meg magunknak hogy csak a kedvenc gyártónk terméketi fogyasszuk csak azért mert arra az van rá írva hogy xy nutrition és hogy az ó milyen jó.


nincs olyan hogy teljesen rossz téplálék kiegészítő cég,olyan van hogy megfizethetetlen.

az gondolom tiszta hogy akik átmennek más gyártóhoz profik azok ott a legjobb kiegeket használják és akkora menyiségben amekkorában csak akarják.

minden tápkieg gyártó cégnek vannak jó termékei a kínálatukban csak nekünk nem mindegy hogy ugyanazt a minőséget mennyiért vesszük meg.

gondolom scitec márka a kedvenced,azt remélem tudod hogy a scitec nem készít proteint meg stb.hanem csak megvásárolja a port és dobozolja.

a scitec egy magyar márka különben, nem amerikai.

2011. dec. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!