Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Power...

Mi a véleményetek a Power proteinről?

Figyelt kérdés

[link]

Közel 5 éve foglalkozom a testépítéssel eddig a legjobb minőségű tejsavó fehérjéket és isolátumokat fogyasztottam csak. Sajnos most anyagi okok miatt nem vehetem meg ezeket ezért döntöttem a Power Protein mellet.

Tudom hogy ez kevert fehérje most tömegnövelési ciklusba vagyok remélem jó lesz ez a fehérje is.

Jah és még valami vajon melyen arányba lehetnek benne a fehérje fajták tejsavó, kazein és szója, remélem nem 80 százaléka szója


2012. jan. 2. 16:41
 1/3 dirtboy ***** válasza:

arányokat nem tudom,szerintem nincs megadva sehol.

ízre borzasztó,de ha nincs pénz másra akkor mindegy,esetleg promix az kicsit drágább is mondjuk.

2012. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 escrogar ***** válasza:
Szerintem a banános nagyon jó tejjel. Tisztára banánturmix. Bár ha valaki nem szereti :D
2012. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Íz nem számít! az a lényeg hogy táplálja az izmaimat :)
2012. jan. 2. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!