Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha kondizok de nem biztosítom...

Ha kondizok de nem biztosítom minden nap a kellő mennyiségű fehérjét mennyi esélyem van fejlődni? Szal spórolásból igadozva viszek be fehérjét van hogy csak 50g-ot ill legtöbbször 80-at. (Ja 62kg nő vagyok)

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 19:31
 1/6 dirtboy ***** válasza:

0

az elején kis ideig még lehet némi kicsi változás de ennyi fehérje arra elég hogy ne halj éhen

2012. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TOMAtm ***** válasza:
attól függ mi a célod.izmosodni amúgyis nehezebben fogsz lévén h nő vagy,de ha formásodás a cél akkor nem szerintem nem gond ha kevesebb a fehérjebeviteled(am elég sok étel van ami magas fehérjetartalmú,edd azokat).
2012. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kifejezetten izmosodni szeretnék
2012. jan. 3. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz ez kevés lesz...
2012. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom én anno azt olvastam több oldalról hogy táplálkozás<Edzés<kiegészítő anyag én pl mivel iszonyat gazdag vagyok ezért csak az edzést engedhettem magam , de anno mikor kondiztam eléggé sok ismerősömet vertem be akik komolyabban vették szóval szerintem ha jó az edzés terve az embernek és betartja akkor elég sikeres lehet . Persze kit mit tart sikeresnek ugye . De pl a konditerembe járok vannak ilyen powerlifter csajok meg nénik és azokon is látszik ,hogy nagy darabok , pedig van amelyik nyugdíjas (tudom lol elég kemény ) látszik rajtuk az edzés (lehet a 100 kiló fekve teszi ) . Mondom mondjuk ők power lifterek más edzés terv ,de akkor egy jó body tervnek simán be kell jönni-e .
2012. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

előző:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


kb 124g fehérje kell neked minden nap , tehát az az 50 édes kevés lesz a fejlődéshez

2012. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!