Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 195 cm vagyok,73 kilo és...

195 cm vagyok,73 kilo és 1évig edzettem viszont látszott meg az eredménye. Futni nem jártam, csak edzeni. Hogyan tudnék látszólagosan is elérni valami változást? Esetleg vállaljam be a futást is és még mellé az ugrókötelezést is?

Figyelt kérdés
Fehérjéket alig fogyatkoztam, nem volt semmiféle konkrét étrendem amikor edzeni jártam.
2012. jan. 4. 00:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést kihagytam egy szót, tehát: "nem látszott meg az eredménye"
2012. jan. 4. 00:59
 2/6 Vadmeggy ***** válasza:

Te magad válaszoltad meg a kérdésedet :D.

Ha nincs fehérje, akkor mégis miből fog felépülni az izmod?

Szerinted miért tömik magukba a testépítők tonnaszámra a csirkét, meg a halat?

2012. jan. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az öreg hiba, ha alig fogyasztottál fehérjét, ugyanis az egyik alap tápanyagunk. (makronutriens)

normális étkezés és edzéstervvel tudnál hamarabb látható eredményt is elérni, de a mostani edzéseddel is, ha kitartó vagy. csak nem biztos, hogy egy kis eredményért 10 évet kéne edzeni, szerintem inkább csináld normálisan. ugrókötelezést és futást is be lehet építeni, kell ez a mozgásfajta is.

2012. jan. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
+ növeld a teljesítményed. Mármint pl. eddig csináltál 50 felülést, most mindezt csinált 3kg-os súllyal. Fontos az is, hogy mindig nehezíts, így gyorsan lehet elérni látványos változást. De persze azért figyel oda arra is, hogy ne hirtelen válts! Egy hétig edz 3kg-s súllyal, jövő héten már 4kg...
2012. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2012. jan. 4. 11:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy biztos, ne ess depresszióba a sovány kinézeted miatt és ne fogyasz sört, mert olyan leszel mint én: sovány ember sörhassal...
2012. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!