Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelőket ismertek...

Milyen tömegnövelőket ismertek ami jó is?

Figyelt kérdés

Az ára olyan 10000ft max.

Én ezeket találtam [link]


[link]


2012. jan. 4. 13:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Most mondta az egyik haverom,hogy ő izomépítő szert szed mégpedig ilyet [link]

melyik éri meg jobban minden szempontból?pl:hatás gyorsasága,árstb

2012. jan. 4. 14:36
 2/13 Zakathol ***** válasza:

A tömegnövelők hatása, hogy "mennyire jó", az étrendedtől függ, mivel ezek szimpla makrotápanyagok.

Ha tudod, hogy mennyi tápanyag hiányzik az étrendedből, azt is tudod, hogy milyen összetételű (fehérje/szénhidrát arány) tömegnövelőt válassz.


Azt a 10.000 Ft-os maximális keretet ugye legalább havonta értetted, nem pedig egy alkalomra?!


Izomépítő szer meg nincsen. A haveroddal szépen üljetek egymás mellé és olvassátok el: [link] vagy beléptek az edző válaszol rovatba, végigvárjátok hogy bunny elpofázza a mondókáját és letöltitek a Sárga Kapszulát.

2012. jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 dirtboy ***** válasza:

magyarázd már meg kérdező hogy te mi alapján gondolod egy tömegnövelőről hogy jó.

amiket be linkeltél arról van személyes tapasztalatod,használtad és bevált vagy hogy jutottál arra hogy ezek jók és hatásosak?

2012. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A nagybátyám régebben testépítéssel foglalkozott és ő ajánlotta.
2012. jan. 4. 15:39
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát nem sok fehérjét/szénhidrátot viszek be a szervezetembe.

Ha megtudjátok mondani,hogy mi a különbség amit a kérdésnél linkeltem illetve amit a hozzászólásnál mert maga az árba is különböznek meg nem egy topcikk-ba voltak.Vagy nincs különbség?

Bocsánat a sok kérdésért de még ebbe kezdő vagyok.

2012. jan. 4. 15:50
 6/13 dirtboy ***** válasza:

/Hát nem sok fehérjét/szénhidrátot viszek be a szervezetembe./


akkor vigyél be sokat


olvasd el a linket amit be linketek és majd utána kérdezz,ha valami nem világos

2012. jan. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha jól értelmeztem egy részét akkor hiába szedek bármilyen port ha nincs megfelelő étrendem hozzá nem?
2012. jan. 4. 16:16
 8/13 dirtboy ***** válasza:
igen
2012. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 dirtboy ***** válasza:
a por is csak táplálék nem több,ha meg nézed miből áll egy tömegnövelő láthatod hogy szénhidrátok és proteinek alkotják amit élelmiszerekből vonnak ki.
2012. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És egy városba lehet ilyen tömegnövelőket venni?És ha igen akkor milyen boltokba?
2012. jan. 4. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!