Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás közben és után fura...

Futás közben és után fura dolgok jönnek rám, rosszul leszek stb, hol rontom el? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Ezelőtt két évvel egy évig futottam, aszfalton, (kertváros) először korán reggel, de folyton ki voltam készülve egész nap.(emelkedős-lejtős környék) Aztán áttértem az estire, napi rendszerességgel. Először kb 20 pecet, megálltam közben, később már nem. Aztán lett 40-50perc fél év múlva kb. Persze durva kifejezés a futás inkább kocogás. Aztán egyre ritkábban jártam. Most ismét elkezdtem, kb másfél hónapja, már máshol, erdőben. Először 3km ment megállásokkal, jól esett, most 5-6km megy úgy, hogy kétszer belesétálok. Ha délelőtt megyek felkelés után el,baromi fáradt leszek, volt, hogy a bal oldalam futás közben zsibbadt kicsit, meg ilyenek. Délután már rámsötétedik, tehát nem jó, pedig akkor jól szoktam magam érezni. Mikor utoljára voltam, hőemelkedésem lett aztán egy napig feküdtem, egyszer hánytam is, meg már többször migrénem lett futás után. 28 éves vagyok.
2012. jan. 4. 20:02
 1/1 anonim válasza:
lehet az a baj hogy nem mindíg ugyan abban az időben futsz, talán megszokta a szervezeted és ugye változik a hőmérséklet is,vagy csak nem vagy hozzászokva hogy ujra elkezdtél futni.nem igazán tudom hogy mi lehet a bajod mert én is futok és semmi bajom nincs...írtad h zsibbad a bal oldalad...esetleg levegővételre figyelj...nem igazán tudok segíteni!
2012. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!