Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol van Budapesten olyan...

Hol van Budapesten olyan kondi terem ahol nem röhögnek ki?

Figyelt kérdés
Olyan helyet keresek ahol nem röhögnek ki és viszonylag olcsó. Olyan hely nincs ahova szinte csak túlsúlyosok járnak? Talán ők nem röhögnek ki
2012. jan. 5. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy normális konditerembe nem kéne kiröhögni az embert mert senki sem izmosan ment oda elsőnek csak ezt sokan elfelejtik
2012. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sehol nem röhögnek ki, én már nagyon sok helyen edzettem, de ilyet nem tapasztaltam.
2012. jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én igen, lehet h azért mert túlsúlyos vagyok vagy pedig mert nem vagyok erős. De valahol mozognom kéne de így nemtudok
2012. jan. 5. 15:57
 4/12 anonim ***** válasza:
Eddig 4 helyen jártam, egyiken sem röhögtek ki. Ugyan nem kövér vagyok, hanem a másik véglet, a pálcika, és úgy mentem oda, hogy a sportbeli előéletem a testnevelésóra volt... volt, ahova bejött néhány kövérebb ember, de egy árva rossz pillantást sem láttam feléjük soha.
2012. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kérdező pont megtalálta azt az egy termet, ahol éppen volt egy-két bunkó, de a többi teremre nem ez a jellemző.
2012. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

Úgy imádlak titeket, szerinted ott arra várnak, hogy lemenjen egy dagi, és körberöhögjék, vagy mindenki csinálja a dolgát, és edz?


Kis optimista, azt hiszed , foglalkozik ott valaki veled?

2012. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

sztem meg épp ez a jó ha lemész és látják h nem a tv-é előtt ülsz és zabálsz hanem eljársz kondiba viszont! ha mész le akkor sztem egy személyi edzőre fektess be aki csinál neked egy edzéstervet+kaját elmutogatja h mi merre hány méter sztem elég ha 2-3 alkalomra felfogadod :) addig míg bele nem jössz az egészbe


UI: nem tudom h hány kiló vagy és hány centi de gondolj bele kondiba nem nagyon járnak csajok nagyon kevesen vannak. Am meg sztem a pasik meg kur.vára lefogják sza.rni

2012. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha lemész, aztán szépen szolidan teszed a dolgot, senki sem fog kirohogni. Én spec az olyanokat szoktam kirohogni, akik lejonnek, gyúrnak pár hetet aztán már osszák az észt, hogy mit hogyan merre :D
2012. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
tudnátok írni pár jó fajta helyet?
2012. jan. 5. 19:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Legutóbb itt edzettem, teljesen jó hely:

[link]

2012. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!