Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jumbo Professional + Biotech...

Jumbo Professional + Biotech Creator, vagy Cre-ATP, vagy Crea Pump jó párositás lenne?

Figyelt kérdés

2012. jan. 5. 16:32
 1/7 dirtboy ***** válasza:

nem,

a tömegnövelőbe nem szólok bele ha az kell az kell de kreatinból nem ilyen drága sza rokat vegyél hanem sima 100%kreatin monohidrátot

2012. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

crea atp állítólag sz*r ...

a creatort viszont nagyon dicsérik ha creatint szednék , én azt tolnám

2012. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:

n.a

kreatinból nem találsz olyan terméket amit nem dicsérnek agyba főbe,ne a véleményeket olvasd mert azzal nem leszel előrébb.

2012. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
dehogyis nem , ha csak negatív véleményt látok , valószínű nem próbálom ki a terméket (habár a kreatin hatása egyénfüggő)
2012. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dirtboy ***** válasza:

van negatív vélemény?

én kreatinnál még nem olvastam egyszer sem.

az a baj hogy sok gyökér ír véleményt és azt sem tudja hogy kéne táplálkozni.

az ilyenek véleményre nem érdemes adni.

elolvasom hogy milyen kreatin,aztán megnézem az árát és máris tudom mi van,nem kell ahhoz kretének véleményét olvasni hogy eldönts hogy jó vagy rossz az árult termék.


ma olvastam olyan véleményt egy tejsavóproteinnél hogy edzés után meg talán reggel fogyasztotta ha jól emlékszem és azt írta a srác hogy jó a termék mert erősödött tőle,erőben dobot neki a tejsavó.


na ilyenek véleményét olvasgathatod.

2012. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak a kreatin véleményeket nézem meg , azért vannak olyan kreatinok amik szinte senkinek sem váltak be , vagy nem azt a hatást hozta mint amit írtak róla illetve az árához képest sz*r
2012. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a guggolás felhúzással, az a jó párosítás...
2012. jan. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!