Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bauer görkorcsolya. Vélemények?

Bauer görkorcsolya. Vélemények?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó márka...
2012. jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ejha, látom te is bőbeszédű vagy :DDDD


Igen valóban az, ilyet használok hobbi görkorizásra, csak gondoltam megkérdezek már valaki hozzáértőt is, hogy mégis mit gondol erről a márkáról. :D

2012. jan. 30. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdés sem volt túl bőbeszédű :) Ilyen kérdésre ilyen felelet jár, de ha odaírtad volna, hogy ilyet használsz, meg szakértő véleménye érdekel akkor kaphattál volna más választ is! Sajna én nem vagyok szakértő...
2012. febr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igazad van. de azért remélem lesz más, aki hozzáértő, és pl. a gyenge pontjait elmondja, vagy azt, hogy mennyi ideig bírja az igénybevételt, stb. :)
2012. febr. 4. 13:42
 5/6 anonim válasza:
Szakértő nem vagyok, de nekem 14 évig volt. Ebből kb.5 évet használtam intenzíven, meg voltam elégedve vele. Most Roces van és úgy gondolom, nem sokkal előzi meg a Bauert.
2012. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Én is több éve nyúzom, ráadásul nem épp tükörsima aszfalton, és eddig egy kereke sem lazult ki, és remekül gyorsul, könnyen lehet vele gurulni. Esetleg ez a márka alkalmas lenne pl. trükkök elsajátítására? Vagy csak amatőröknek ajánlott? Vagy más ág, pl. gyorskorcsolya, ilyesmik..?

2012. márc. 19. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!