Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha futok rendszeresen, ugróköt...

Ha futok rendszeresen, ugrókötelezem és még eljárok konditerembe, plusz teniszezem hobbiszinten és odafigyelek az étkezésemre fogyhatok, formálódhatok?

Figyelt kérdés

nagyon szeretek futni, de mióta a versenysportot abba kellett hagynom, nem az igazi már az állóképességem. úgy döntöttem visszahozom, és formálom magam futással. 170/cm jelenleg kb 73 kg vagyok, 90naposozok kb 67 napja és csak 5-6 kg ment le. szeretnék lefogyni még 10kg-t minimum, nyáron szeretném jól érezni magam bikiniben, shortban. sikerrel járhatok? mennyi idő amíg meglátszik az eredmény? ma 6kor keltem és reggel futottam, de nem bírtam olyan sokat; attól még használ?

ne haragudjatok hogy rátok zúdítottam ennyi sok kérdést.


2009. máj. 23. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
igen, fogysz is izmosodsz is
2009. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is, a 90 napost illene elfelejteni, mert egy tudománytalan baromság.

Ami neked kell, az sok fehérje (fehérjeturmix, tojásfehérje, sovány csirkemellből készült ételek), kevés szénhidrát (rizs) és sok rost, zöldség (brokkoli, zöldbab, párolt cuccok) valamint vitaminok és sok víz! Emellé lehet aerob edzést végezned, de ha a futást nem bírod ne erőltesd, inkább gyalogolj, az a lényeg hogy legalább 60 perc folyamatos aerob edzést végezz kb. 130-as pulzussal. Heti 3-4x ez elég, nem kell minden nap kétszer meg reggelhatkor éhgyomorra stb., attól nem lesz jobb. Emellett ha még súlyzózól biztos vagyok benne hogy jól fogsz kinézni július-augusztusra.

2009. máj. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogyni szeretnél azt tudom tanácsolni én is, amit már előttem elmondtak, aerob mozgás,tehát legalábbb egy órás, intenzív, folyamatos mozgás, figyelj a táplálkozásodra, de ne ilyenekkel, mint a 90 napos...

Kocogás, gyors gyaloglás, súlyzózás, és redben leszel 1-2 hónap alatt.

2009. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!