Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy 14 éves...

Mit lehet kezdeni egy 14 éves lánnyal, aki nem hajlandó mozogni, csak akkor, ha boxra, vagy valami hasonló sportra járhat, ahol testi sérüléseket okozhat másnak?

Figyelt kérdés

az iskolában már szaktanári figyelmeztetőt is kapott,mert nem hordta a tesi cuccát,mert szerinte túl unalmas a tesi óra,és egyszerűen nincs hozzá kedve. itthon viszont panaszkodik,hogy milyen kövér,stb,és sportolni akar,de ő csak akkor hajlandó mozogni,ha küzdősportokra iratják be,és most nemrég a fejébe vette ,hogy boxolni akar


ott viszont elég durva testi sérülést okozhatnak egymásnak,nem? ráadásul,most pont nem vagyunk olyan anyagi helyzetben,hogy ilyen szakkörökre járjon,így is örülünk,ha pár adósságot be tudunk fizetni. a gyerek viszont hajthatatlan,és mást nem akar csinálni. most mit csináljunk vele?


2012. jan. 8. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a hobbi szintű boxon nem okoznak egymásnak szinte semmilyen sérülést , és nem hinném , hogy olyan drága , nálunk 3500 ft egy hónap , de van ahol 4-5 ezer
2012. jan. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vigyétek boxolni.
2012. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

akkor az nem is olyan drága

akkor köszönöm a válaszokat :)

2012. jan. 8. 15:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze, ha megengedhetitek magatoknak nem tudom kap e zsebpénzt vagy számlás telefon vagy valami, ha igen akkor abból menjen.
2012. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nem szerezhet súlyos sérüléseket,mert vagy vele korabeli lányokkal,vagy kis súlycsoportú fiúkkal edzene,akiknek az ütőereje nem jelentős.

az ökölvívás meg nem egy drága sport,mondhatni olcsó.

ha meg versenyeken is indulna,akkor még olcsóbb.

uh teljesen jó a sport választása a leányzónak.

2012. jan. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

de persze fél holtan szoktunk haza jönni box edzésről :DDDD

Egyébként csak arról van szó , hogy kövér a lány és nincs kedve mozogni ez a átlagos kifogás mint pl ,hogy ő mozogna csak ez az unalmas meg nem akar úgy ki nézni mint a sok gebe közbe 160 cm csaj 95 kiló itt nem ezen fog múlni ne haragudj ,de megkéne nevelni nekem is nagyon sok olyan órám van ami felesleges , mert nem tanulunk rajta semmit ,de eddig még nem volt pofám arra fogni ,hogy azért nem járok be rá , mert nem lehet fizikai sérülést okozni a másiknak aki érzi ,hogy mozognia kell és a beosztása megengedi az fog valamit sportolni én is ha nem edzettem semmit akkor le mentem futni , pedig gyűlölöm ,de ha mozogni kell akkor mozogni kell .


Szóval összefoglalóan nem hiszem hogy box edzésre folyamatosan le fog járni főleg mivel ha nem mozgott semmit akkor nem is fogja bírni erőnlétit főleg ha kövér akkor az egy jó nagy szenvedés lesz és ha még le is járna minden nap boxra amit kétlek akkor sincs megoldva az ,hogy járjon testnevelésre és mondjuk adóságok mellé egy csekk nem jönne jól a sok igazolatlan óra miatt , mert tegyük fel ,hogy ofő jó fej mint nálunk és néha elnéz ezt azt azért a türelem az véges mindenkinél .

2012. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
utolsó: amúgy egyáltalán nem kövér de te biztos jobban tudod....
2012. jan. 8. 16:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként árról annyit ,hogy helyfüggő van ahol aránylag olcsó csak azt kell tudni , hogy a felszerelést össze dobni elég drága és hát végülis van ahol adnak (legtöbb helyen ) csak az higéniailag nem túl okés ,ráadásúl olyan büdösek , hogy akárhogy mosod kb másnapra megy el a szaga .
2012. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
fúj :|
2012. jan. 8. 16:30
 10/12 anonim ***** válasza:
hát mivel úgy írtad ,hogy panaszkodik hogy kövér és te nem mondtad ,hogy nem ebből az átlag embernek az esik le , hogy akkor te is kövérnek véled , mert én nekem ha lenne egy lányom és ő azt mondani ,hogy kövér pedig nem akkor mondanám ,hogy de nem kövér .
2012. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!