Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Tudnátok segíteni?

Mit csináljak? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el gyúrni itthon, mivel régen is gyúrtam pár hónapig, gondoltam csinálom ugyanúgy, ahogy akkor, akkor elég keményen kezdtem is és folytattam is, és semmi gond nem volt, ám most már első alkalommal olyan izomláz van a karomban, hogy nem tudom kinyújtani, se a jobbat, se a balt, de már 2 napja így van, rá is dolgoztam már, mert azt mondták azzal jobb lesz, de nem sokkal... esetleg nagyon megerőltethettem magam, vagy meghúztam a karom, mert régen is ugyanígy kezdtem és semmi probléma nem volt 3. alkalomra már izomláz sem volt... Remélem tudtok segíteni :)
2012. jan. 8. 22:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy fel is van püffedve a felkarom, mert kétlem hogy két nap alatt ilyen látványos (kb 1,5x akkora mint alapból) változás lehetne...
2012. jan. 8. 22:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne gyúrj rá, mert annál rosszabb. Kicsit megerőltetted és fájdalmas lesz pár napig és mozgatni is alig bírod majd. Nem tudom pontosan én sem, hogy mitől van, de velem is előfordult. Gyúrás közben is nyújtsál párszor.
2012. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bedurrantál rendesen. majd megszereted!
2012. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindig nyújtok gyúrás közben :)
2012. jan. 9. 19:20
 5/8 anonim ***** válasza:
az biztos sokat segít, pláne hogy azt sem tudják mi okozza pontosan az izomlázat. a bedurranás az tulajdonképpen vérbőség a terhelt helyen (vagy ilyesmi, ezért lesz nagy).
2012. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Srácok, van egy kisebb problémám, most egy kis pihi után már ki tudom nyújtani a karom, ám nem tudok edzeni rendesen, a 11kg-s súlyzómat alig bírom kinyomni egy kézbe (ami régen tök lazán ment), valamint nem bírom bedurrantani a karom, el van ernyedve, ez most mi lehet és mi a teendő?
2012. jan. 16. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:

beteg vagy? nem tom, 1 hét alatt ki kellett volna pihenni magad.

de most nekem van izomlázam, és mindjárt edzés, és holnap reggel vizsga.. hát, az élet csupa kötelesség :D

2012. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na látom ez nem csak nekem furcsa, de pedig nem terheltem rá mégjobban a karomra, csak egyszerűen nem tudom bedurrantani sehogy, akármilyen keményen gyúrok vagy mittudomén... el van ernyedve a felkarom :\
2012. jan. 16. 17:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!