Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy menjek le minél hamarabb...

Hogy menjek le minél hamarabb spárgába?

Figyelt kérdés

fontos lenne,mert táncon majdnem csak én nem tok lemenni :$

köszi előre a válaszokat!:)


2012. jan. 9. 14:10
 1/4 anonim válasza:
Attól függ melyikre gondolsz. francia vagy angol ?:)
2012. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
angol :)
2012. jan. 9. 14:17
 3/4 anonim válasza:
Hát először is mindenképpen nyújts rá úgy, hogy leülsz a földre terpeszbe és rányújtasz a jobb meg a bal lábadra.:) akkor jó teljesen ha leülsz a földre nyújtott&zárt lábakkal és már fájdalom nélkül le tudod tenni a fejed a térdedre.:) aztán a combodra meg úgy tudsz rányújtani ha leguggolsz kinyújtod az egyik lábad ( úgy, hogy érezd h kicsit fáj azaz nyújtod az izmokat ) és rugózol.:) remélem érthetően leírtam és tudtam segíteni ! max még egy vidit vagy képeket tudok keresni, ha kell.=]
2012. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyújts minél többet, gép előtt is próbálj úgy ülni.

Baletton mindig mondta a tanár, hogy ha tévézünk-akármilyen egy helyben levő tevékenységet csinálunk, vegyünk fel valamilyen nyújtó pózt.


Hirtelen ezt találtam, egész jó:

[link]

2012. jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!