Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki, aki a XV. Vagy IV....

Valaki, aki a XV. Vagy IV. Kerületben lakik, szokott esténként futni?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni futni, de egyedül semmiképpen sem és persze nem a busz után, úgyhogy normális válaszokat várok!
2012. jan. 9. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:

"békés" környék.

harcművészetekkel hogy állsz?

2012. jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán ismerem egyiket sem, a "legdurvább", amit próbáltam, az a capoeira volt, imádtam.
2012. jan. 10. 00:01
 3/5 anonim ***** válasza:

én általában lelombozó vagyok, de realista. nézd:

lementek ketten futni, jó eséllyel nem lesz semmi fenyegető a bokaficamon kívül. egyszer legyen valami erőszakos állat akinek megtetszik hogy futtok és nincs tömeg, és kész.

törtek el üveget középiskolában osztálytársam karján itt Kápon. nem tudom Te merre futnál, de..

én azt képviselem, hogy az ember előbb legyen erős, utána sokkal biztonságosabban kísértheti a sorsot. gyilkosságokról nem sokat tudok a környéken, extrém puruttyán egyelőre nem láttam IV. kerületben lekéselt hullát.. aztán ez nem jelent még semmit.

ha mentek, mehetnétek nem csak ketten, de talán hárman, az már azért visszatartóbb. persze a két ember is jobb mint sem egyedül.

2012. jan. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azt hiszem igazad van. Egészen pontosan Rákospalotán lakom, sajnos nagyon sok a "színesbőrű", én inkább tőlük félek.
2012. jan. 10. 00:26
 5/5 anonim ***** válasza:

hát nem is tőlem kell félned.

egyéb iránt tégy belátásod szerint, szerintem este futni.. következetesen felelőtlen ilyen környékeken. persze helyette kell találni edzésformát, mert az sem megoldás hogy akkor edzés nélkül él az ember.

bár ez nem volt kérdés, de lakásban is lehet edzeni akár aerob edzést (helyben futás) vagy lépcsőházban járkálni kicsit föl-alá..

na, én mentem. gyorsan el kell kapnom még egy futót, hátha van itt is ilyen éjjeli bagoly :D

2012. jan. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!