Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 20 éves srác vagyok thai...

20 éves srác vagyok thai boxolok bokám eléggé ropog katog és a térdem is guggoláskor, de nem fáj mit érdemes szedni vagy csinálni h a ropogást megszüntessem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 22:10
 1/7 anonim válasza:

Szia.sajnos nem tudom,de a kalcium nem árt sem a magnézium sem a bérestől a porcerősítő.

viszont pesten thai boxolsz?vannak ott lányok?

20l

2012. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Joint x, vagy Arthroxon.
2012. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző!Nem vok pesti,de vannak ott havrjaim,aki szintén Thai Boxolnak,és aszongyják,h vannak lányok,de amúgyis mindenhol szoktak lenni.Menj a Re-Gym központi edzőtermébe,az a legjobb.

Kérdező pedig:igen,szedjél kalviumot,porcerősítőket,de lehet,h ennél egyszerűbb a probléma.Szinte primitív,de mégis bagyon gyakori.NEM ISZOL ELÉG VIZET!!!

2012. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem Pesten thai b.ok

Joint x ez tetszik

folyadékot napi 3-3,5 litert

2012. jan. 11. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:

hozzácsapnám a tápanyagokhoz a kondroitin szulfátot (van a jointx-ben is, de az lófas.z valami 50mg), és a halolajat, vagy bármilyen omega3 zsírsav forrást. akár dióból vagy tök/lenmagból, akár tablettából, tök mindegy de nem jó ha figyel az ember a zsír bevitelre is.

nekem a személyes kedvencem a lazac, ha futná rá én ezzel pótolnám a zsírokat a testembe :D

2012. jan. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fromjezus ***** válasza:

nem tudom hany eve csinalod ,ha mar min2. erdemes elmenni egy jo gyurohoz vagy gyogymasszorhoz. Jo szakember egybol feltudja merni van e gond vagy nincs!

A Thai box tipikusan az a sport ami a csontokat izuletket nem kimeli!

2012. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Texas Tex válasza:

Nekem ugyan ez a problémám, mint neked és nem akarlak elkeseríteni, de rengeteg kiegészítőt szedtem már rá a zöldkagyló kivonatoktól a scitec-es cuccokig, de nem változott semmit. És eleget iszok...

Nem azt mondom, hogy nem jók, próbáld ki, de nekem nem használt semmit, viszont nem kevés pénzt áldoztam rá. A gyógyszertári készítmények meg a scitec által forgalmazottal szemben szinte semmit nem tartalmaznak

.

2012. jan. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!