Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » EDZÉSTERVET szeretnék készíten...

EDZÉSTERVET szeretnék készíteni, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá?!

Figyelt kérdés

biztosan ki "gúglizhatnám" ,meg kérdezhetnék ismerösöket,de úgy gondolom hogy itt valaki tudna nekem segíteni.

a lényeg felsőtestre:has,mell,csuklya,kar. meg lábra,és ne csak erősítsek,hanem nézzek is ki valahogyan.meg esetleg tanács hogy szedjek-e étrendkiegészítőket. köszi előre is . :)


2012. jan. 12. 22:07
 1/4 dirtboy ***** válasza:

/és ne csak erősítsek,hanem nézzek is ki valahogyan./

ez az étrenden múlik meg hogy hogy hajtod végre az edzést


/szedjek-e étrendkiegészítőket?/

ezt meg az étrend dönti nagy részt el,minden esetre egy tejsavó és egy dextróz biztosan kell majd edzés utánra,továbbá multivitamin is biztos hogy kell.

2012. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdj ezzel két hónapig: [link]
2012. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi,ezt át tanulmányozom !:)
2012. jan. 12. 22:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennek a fele hülyeség, nem rossz oldal a bodybuilder csak sok olyan gyakorlat van mely csak egy izmot mozgat meg. A fő cél az lenne hogy izomCsoportot mozgassál, tehát több izomra menjél rá, szerintem felesleges ilyen bicepszezéssel tölteni az időt.

Mondok pl egy edzéstervet így kapásból:


A nap:


Mellből nyomás

Felhúzás

Húzódzkodás


B nap:


Fekve nyomás

Guggolás

Kétkezes evezés


Kiegészítő gyakorlat A és B napra: Kigördülés


De e mellé berakhatsz Kettlebelles gyakorlatokat, én régebben ezt az edzéstervet nyomtam!

2012. jan. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!