Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A korival lehet a baj?

A korival lehet a baj?

Figyelt kérdés

van egy műkorim, kb 3x volt a lábamon, de nem tudok benne korizni mert szorítja a lábam (pedig nem nagy rám, és nem is kötöm szorosra). Viszont van hoki korim is és abba meg nem fáj a lábam.

Megyek kb 4 kört a pályán és olyan mintha nyomnák össze a talpam vagy nem is tudom milyen érzés, de nagyon nem kellemes. És félek kiadni 10-15ezer forintot egy normálisabb műkorcsolyáért mert lehet, hogy abban is ugyanúgy fájna a lábam.. =/


2012. jan. 13. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A műkori ilyen. Én versenyzek, a legutobbi korim baromi drága volt (jóval több, mint 15 ezer Ft.) és hát szenvedtem vele legalább fél évig. Most már szerencsére semmi baj nincs vele, teljesem felvette a lábam formáját, órákig tudok jégen lenne benne gond nélkül.

Sajnos ez a hátránya a műkorcsolyáknak. Ha műkoris dolgokat szeretnél csinálni a jégen, akkor nem ajánlom, hogy mást használj ha a jégkorong érdekel vagy "csak" korizgatsz, akkor használj inkább hoki korit.

2012. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát akkor még szenvedek a műkorival hátha "betörik" és kényelmes lesz :)
2012. jan. 13. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!