Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy lánynak jól áll a kockás...

Egy lánynak jól áll a kockás has vagy taszító?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és szeretném, ha kockás lenne a hasam. Vagy ennyi idősen még ne érdekeljen, hogy mi áll jól és mi nem? Hagyjam a testformálást 14-15 éves korra? Ennyirekockás sztem nem szép, avgyis 13 évesen még ez nem kéne: [link]

Ennyire szerintem jó lenne, avgy ez nem számít kockásnak, csak lapos hasnak? (csak mert beírtam, hogy kockás has és ezt adta ki) [link]

Így nem akarok nagy koromra kinézni: [link]


2012. jan. 14. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik,igaz,vannak határok!

13 évesen tényleg ne ez legyen az elsődleges célod,de mozogj sokat,mert a sport minden korban jót tesz! :)

2012. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:

még ne érdekeljen.


egyébként nem vagyok oda a kocka hasért,nem szimpi a nőkön ha már elkülönülnek az izmok a hasán.

2012. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi úgy látom 2. linket nem akarja megnyitni sztem hibás, itt van javítva: [link]
2012. jan. 14. 16:17
 4/9 anonim ***** válasza:

még ki se fejlett a tested. még elég lenne azért edzened, hogy ha később a formádra is odafigyelsz, akkor ne nulláról kelljen indulnod, hanem sportos és edzett legyél.

a kockás has meg miért téma? bárki leadhatja a zsírt és akkor kockás. bár nőknek tök hülyeség, mert nekik az a testzsír arány már igen kevés.

2012. jan. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 2. a legszebb. a 3. kifejezetten undorító.
2012. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazából az érdekeljen, hogy neked tetszene-e magadon, vagy nem. Fiatal vagy még, lehet tényleg megérné későbbre hagyni a testformálást, a sport viszont tuti nem árt meg, szóval sportolj nyugodtan. Ha majd idősebb leszel, és eljutsz odáig, hogy párod lesz, akkor - az itt olvasottak alapján - nem valószínű, hogy tetszeni fog neki, de arra is van simán esély hogy de, szóval erre ne alapozz. Egyelőre még csak magadnak tetsszél, érezd jól magad a bőrödben. Amúgy nekem nagyon bejön a kockahas egy lányon, de ehhez kell, hogy a lány többi része is rendben arányos legyen :D


A második képen viszont elárulhatnád, hogy hol látsz te kockákat... mert igen, az csak a lapos has.


A harmadik képet meg sosem fogod elérni. Bírom, amikor az emberek azt hiszik, hogy ha egy lány hozzáér egy súlyzóhoz, akkor PUFF, és egy nagy villanás keretében férfias izomaggyá válik... sok-sok évig keményen odafigyelve kéne edzened, hogy olyan legyél, azaz úgy, hogy olyan akarj lenni. Ha nem akarsz olyan lenni, akkor nem is leszel, nem is tudnál. Ahhoz is hónapokig/évekig kéne edzened, hogy ilyen alakod legyen: [link]

Úgyhogy nincs mitől félned...

2012. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13 évesen legalább 7 évig..
2012. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jól :)
2012. jan. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Taszító, a kicsit izmos has még elmegy de a kockás az undorító szerintem
2021. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!