Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen légpuskát ajánlanátok?

Milyen légpuskát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretnék venni légpuskát otthoni hobbi lövöldözés céljából max 40 m-es távolságig. A fegyver legyen megfizethető gondolkoztam egy használt diana 75 ön 70E ft ért (ezt már eléggé borsosnak tartom) mi a véleményetek?
2012. jan. 15. 13:15
 1/4 anonim válasza:

Egy jó karban lévő 630-as (vagy 631-es) slavia teljesen jó ilyen célra.

Volt anno 630-asom (még maratni kellett rá a távcsőprizmát, mert nem volt rajta), megfelelő rendbetétel után 50m-en 2cm volt a max. szórása. (vagy 10 éve adtam el :)

2012. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

én ezt venném a helyedbe,70alatt van és igen bitang

el lehet vele érni 325m/s torkolati sebbegéset is

[link]

2012. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Érdekes ez a Gamo nem nagyon láttam még, de a spanyol dolgokkal nem szoktak problémák lenni, mert az én észrevételem az, hogy nem sokan bíznak benne inkább vesznek ilyen árban Weihrauchot vagy valami hasonló német puskát szerinted? Nekem nagyon fontos lenne, hogy nagyon sokáig bírja, mert nem szeretnék (legalábbis még nem gondolom) versenyezni így több légpuskát vásárolni sincs kedvem illetve pénz sincs rá.
2012. jan. 15. 15:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a Norica Dragonja egy jó választás lenne neked hobbi célra...

Újan kb 40-45.000Ft, nekem is az van és teljesen meg vok vele elégedve.

Nem egy versenypuska de azért konzervdobozok ellen kiváló :)

2012. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!