Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Paintballhoz miből csináljak...

Paintballhoz miből csináljak taktikai pajzsot?

Figyelt kérdés
Pontosan nem is pajzsot szeretnék, az már megvan, hanem egy kis ablakot rá, amin ki lehet látni. Mit kell az ablakra rakni, amit nem visz ki a paintball golyó?
2012. jan. 15. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A paintball golyókkal nem az a baj,h erőset lő (persze erős is,de az a kisebbik baj),hanem az,h csíp.Szal ha van,akk vmi plexiből.Vagy esetleg sok szigszalaggal és 1 rakás rétegelt celofánnal is bevonhatod,talán azis bírni fogja.De hidd el,ha elég kicsi a lyuk (mondjuk 5-7cm magas,és 15-20cm széles),akk kicsi az esélye annak,h bele találjanak.Vagy azzal csökkentheted még a veszélyt,ha nem tudsz rá vmi átlátszó dolgot tenni,h kis botokból,fém huzalokból raksz rá rácsot,vagy ha van fölös drótkerítésed,akk azt.De ha nincs plexid,akk sztem a másik 2 kombinálása a legjobb.Szal raksz rá botokat/huzalokat/drótokat,és ezt bevonod mondjuk 5 réteg celofánnal.
2012. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy magát a pajzsot miből csináltad?
2012. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A pajzsot 2 réteg vastag kartonból csináltam (nem hullámkarton, hanem 3 mm vastag tömör karton). Arra gondoltam, a 2les tescos kóla üvegéből csinálnék ablakot, szerinted az kibírná?
2012. jan. 15. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Kibírná.
2012. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!