Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor kezdhetem el a sportot...

Mikor kezdhetem el a sportot újra?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! A kérdésem az lenne , hogy mikor kezdhetem el a sportot újra ? Nos , azt tudni illik hogy november 5-én volt egy sípcsonttörésem (foci edzésen) ami lerepedt a bokámig . Szeptember 11-én műtöttek 3 csavart tettek a lábamba . Most már lehet terhelni a lábamat , de a mankót még kell használnom . A válaszokat előre is köszönöm :) És a kor : 15 , ha ez számít valamit :)
2012. jan. 15. 18:15
 1/4 lee12 ***** válasza:

hogy a francba tört el úgy:S?

amúgy ezt csak orvos tudja megmondani mert a testi épségedről van szó

2012. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát az előtti napon a szomszédos faluba voltam , és hirtelen futni akartam belerugtam egy kb 200kg-os virágtartóba(beton) arréb csuszott fél métert , az után nem fájt meg semmi lazán birtam vele futni , és másnap edzésen rosszul estem és egy olyan nagyot reccsent wháááá :s köszi a választ :)
2012. jan. 15. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:

mivan? szeptemberben összecsavaroztak, mert tudták, hogy novemberben eltöröd a lábad?


amúgy akár már most is kezdheted a sportot, a sakkot, pl.

2012. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mekkora hülye vagyok :D november 11-én műtöttek csak elirtam :D futásos sportra gondoltam :)
2012. jan. 17. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!