Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nincs egy hete, hogy ezt...

Asdface kérdése:

Nincs egy hete, hogy ezt kezdtem el szedni és majdnem 2 kilöt híztam, ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Eddig csak súlyzós edzés volt heti 4x. Reggel szedtem be és.edzés után. Az a lényeg,hogy fogyni szeretnék az izomnövelés mellett(ráérek mehet lassan is). Van egy nadrágom,amivel ellenőrizni szoktam magam és a szerint minden rendben. (ne röhögj :D)

itt a dolog: [link]

Eloszlik rajtam a háj és csípő-, kar-,has-, arc- és comb részeken.

172 cm és már 84 kg.



2012. jan. 17. 11:11
 1/10 dirtboy ***** válasza:

oszt szálkásító dijéta az van e mellé,hö?

meg súlyzós edzés mellé aerob miért nincs?

2012. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A lényeg: fogyni nem lehet izomnövelés mellett, a két folyamat ellentétes energiaigényű, kizárt.

A tömegnöveléshez kalóriatöbblet kell, a fogyáshoz meg kalória deficit.

2012. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor ezt igennek vehetem?
2012. jan. 17. 11:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt igennek veheted, hogy tömegnövelés alatt hízhatsz 2kg-ot akár, de abból nem sok izom lesz. Viszont tömegnövelés alatt nem csökken a testzsírod, hanem nő és minél hamarabb hízol, annál inkább zsír lesz a felszedett tömegből.
2012. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 dirtboy ***** válasza:
ha még mindig pozitívban van a kalóriamenyiséged akkor igen hízhatsz,de valószínű hogy nem a power miatt van hanem az kalória szabályozás hiánya miatt.
2012. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Am sokan a teremben azt mondják (főleg az idősebbek), hogy ne fogyjak jól vsgyok így,ez majd át alakul. Sztem arra gondoltak,hogy a háj alá szélesedem,így az nem fog látszani.
2012. jan. 17. 11:22
 7/10 dirtboy ***** válasza:
ja egyébként én a fogyásról beszélek,fogyni és izmosodni tényleg nem lehet egy időben.
2012. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értrm. Köszönöm a válaszokat. :)
2012. jan. 17. 11:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt megtalálod a választ:

[link]

2012. jan. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

fogyni szeretnék az izomnövelés mellett

komolyan, nem hogy utánaolvasnál a dolgoknak...

2012. jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!