Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mozgásformát ajánlotok?

Milyen mozgásformát ajánlotok?

Figyelt kérdés

adataim: 16éves,160cm,62kg.

eddig tesiórán kivül nem nagyon mozogtam semmit,de szeretnék el kezdeni,fő cél persze a fogyás és szebb/feszesebb/izmosabb alak elérése,de nem elhanyagolható az állóképesség fejlesztése sem! milyen mozgásformával vagy kombinációval lehet eredményesen fejlődni? tudom,diéta is fontos,de most még csak az adagok csökkentésére lennék képes( megjegyzés: a csokoládét és az édes dolgokat nem nagyon szeretem,nem is nagyon eszem,max csak ünnepekkor...)

elöre is köszönöm a válaszokat és szép napot mindenkinek!:)


2012. jan. 17. 17:21
 1/3 A kérdező kommentje:
elnézést,annyit kifelejtettem,hogy lány vagyok és szabadidőm sem sok.
2012. jan. 17. 17:25
 2/3 dirtboy ***** válasza:

fogyáshoz szálkásító diéta és aerob mozgás,kiegészítve minimum saját test súlyos edéssel.

ha meg izmosabb akarsz lenni akkor tömegnövelő étrend és kondi.

izmot építeni és fogyni egy időben nem lehet.

2012. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm szépen a választ, akkor előbb fogyás és utána esetleg izmosodás :))
2012. jan. 18. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!