Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel helytesíthetném a jumbot?

Mivel helytesíthetném a jumbot?

Figyelt kérdés

Már 1 éve rendszeresen kondizok, de mivel nehezen hízó alkat vagyok vettem jumbot, aminek meg is van/volt a hatása, de sajnos elfogyott. Mivel még egyetemista vagyok, és nincs önálló keresetem, nem tudok kigazdálkodni minden hónapban 10.000 ft-ot tömegnövelőre, szerintetek mivel lehetne helyettesíteni?

A kajám rendben van.



2012. jan. 17. 21:45
 1/8 dirtboy ***** válasza:

ha csak edzés utánra kell akkor dextrózzal. max 1g/tskg mehet több nem.

ha más időszakban is kell plusz ch akkor vagy vitargo ami húzós árú vagy MRP ami szintén húzós árúak.

2012. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
hippóval
2012. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. válaszadónak köszönöm, 2. meg találjon jobb elfoglaltságot.
2012. jan. 17. 21:58
 4/8 anonim ***** válasza:

zab, fehérje por.

hús.

2012. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 clint ***** válasza:
a szénhidrát részt rizzsel, edzés után rögtön meg szölőcukorral (dextrózzal), a fehérje részt meg fehérjeporral, lehet olcsóbb is.
2012. jan. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TOMAtm ***** válasza:

egyetemista vagy és nincs önálló kereseted?...hát az tök jó.talán nekiállhatnál valami mellékállásnak,nem gondolod?énis el tudtam végezni a villamosmérnökit meló mellett,talán nem törik le a körmöd.


OFF:hihetetlen hogy milyen emberek élnek.

2012. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: most kezdtem az egyetemet, és dolgozok a mekiben, de minden pénzem elmegy az albérletre, szóval nem vagyok egy lusta gyerek.
2012. jan. 18. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:
olcsóbban ki is jön ha te kevered be a fehérjét monnyuk cukorral (ennyi a jumbó is) csak ezzel meg kell "dolgozni". de okos dolog így csinálni.
2012. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!