Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten tudtok nekem...

Budapesten tudtok nekem mondani női fitnesztermet? Ahová eddig jártam, oda felfújt izompacsirták és a mű barátnőik jártak, rosszul éreztem magam.

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Budapest elég nagy.....

Valami közelebbi..?

2012. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez a curves nagyon drága, és szerintem egyenesen idő és pénzkidobás. Én régen jártam női terembe, de biztosan vannak jók ,de feleslegesnek tartom.

Ha fiúk is vannak ,úgy több dogot el tudsz sajátítani iszerintem. Látod ,hogy hogy edzenek. Női edzőterembe nem gazán járnak testépítők, így aztán nincs meg a kellő motiváció számodra. mert csak olyan nőket látsz, akik a zsírjukkal küzdenek. Ez nem lehet cél szerintem. Edzés közben azzal foglalkozz, hogy elérd amit akarsz, amit kítűztél magad elé. és ez a mérce akkor jó, ha magasra van téve. Ez az én véleményem, remélem segítettem.

2012. febr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!