Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Cre-ATP + Power Protein? Lent...

Cre-ATP + Power Protein? Lent részletesebben!

Figyelt kérdés
Napi 4 kapszula Cre-ATP + napi 2x25gram Power Protein 2 hónapig,ezután 1 hónap pihenés a creatin miatt,ekkor nem szedem se a creatint se a fehérjét,majd a 2. kúrában a következő hónapban napi 2 kapszula Cre-ATP szednék napi 25gram Power Proteinel!
2012. jan. 19. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:

a fehérjével nem kell szünetet tarts:)

a crea atp-t meg felejtsd el ! sz-ar , nem más mint foszfát , ami köztudottan szarabb mint a monohidrate , inkább vegyél sima monohidrátot , sokkal jobban jársz


a power protein mellé meg csapnék még dextrózt is

2012. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Cre-ATP helyett ha monohydrát,akkor kérlek megnéznéd a következő linkem:

[link]


Most árban elég korrekt,hiszen + ajándékba 300gram!

Sajnos anyagilag nem álok a legjobban,ezért próbálom az olcsóbb,de minőségben egy közép osztályt megtalálni,ha esetleg ettől tudnál jobb ár érték arányt azt megköszönném!

2012. jan. 19. 22:06
 3/8 anonim ***** válasza:

tudok:)

[link]


a hatás ugyan az lesz

2012. jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na igen ezt én is néztem,de árban körül belül ugyan annyi,mert az is alapjábavéve 500gramm,de ajándékba adnak most hozzá 300 grammot és már 800grammos kiszerelés.

eredeti tervem szerint ez 3-4 hónapra 20ezerben ki jött volna,így sajnos úgy látom emelkedni fog árban ...


Esetleg nem tudnál ajánlani jobb párosítást? tömegnövelést szeretnék.


Jelenleg 183cm és 83,7 kiló vagyok.

2012. jan. 19. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:
sose értem, hogy ha valakinek van pénze cre-atpre meg hasonlókra, akkor miért a legf*sabb proteinek egyikét kell venni, vegyél inkább renden proteint, mert azzal a napi 2 vagy 4 cre-atpvel nem leszel előrébb semennyivel
2012. jan. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ez a kreatin amit linkeltél grammonként 6,8 Ft.

Ezek olcsóbban kijönnek:

[link] 5,8 Ft/g

[link] 6,5 Ft/g

2012. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mind a két creatint néztem,monohydrátban elég jó árban van nem olyan rossz minőséggel,és kicsit utánna jártam a Cre-ATP-nek is és inkább mondjuk úgy,hogy jó reklámja van,de kevésbé olyan jó mint aminek hírdetik. :))


A Power protein szerintem elég jó,árban és minőségben elég jó értéke van,az íze nem a legjobb és nehezebben is oldódik mint a többi,de szerintem ez a legkevesebb,vélemény?


Valamint olyan kérdésem lenne,hogy ajánlották a protein mellé vegyek inkább L-glutamint creatin helyett ... vélemény? vagy tudnátok jobb megoldást?

2012. jan. 22. 18:24
 8/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nincs semmi gond a PP-vel. Az íze nem a legjobb, oldódásra se tökéletes, de fel lehet rázni úgy hogy ne csomósodjon.

Szerintem maradj a monohidrátnál, a glutamin ráér. Ha veszel is glutamint, akkor találsz 6-7ezer között kilósat, na abban ugyanaz van mint a bioteches és sciteces dobozban.

2012. jan. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!