Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha felüléseket csinálok, de...

Ha felüléseket csinálok, de nem diétázom, akkor is fogyok?

Figyelt kérdés
Tudom,ha szeretnék fogyni,diétáznom kellene.Én viszont nem szeretnék vékonyabb lenni,csak feszesebb.Ha csak felüléseket csinálok fogyok deréktájról?
2012. jan. 20. 16:29
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:

több szemszögből is baromság a kérdésed,saját magadnak mondasz ellent benne.

helyi zsírégetés pedig nincs.

2012. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hol az ellentmondás?
2012. jan. 20. 16:42
 3/11 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok,hogy nem lesz kevesebb ott a zsír,arra akartam célozni,hogy az izom edzésével esetleg vékonyabbnak tűnik..
2012. jan. 20. 16:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Sőt vastagabb lesz, mert a zsír alatt még izmosodik is. Ahhoz diéta kell és aerob edzés, hogy fogyjon a zsír.
2012. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasgatok itt,hihetetlen számomra,hogy mért kell rögtön letámadni mindenkit aki segítségért jön ide és nem tájékozott..legalábbis nem annyira mint az ide író okostojások,akik mindenkit lebarmoznak és azt hajtogatják,hogy "helyi zsírégetés nincs",ami nyilván így van,de nem nagy segítség...Tisztelet a kivételnek.
2012. jan. 20. 16:47
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. jan. 20. 16:48
 7/11 dirtboy ***** válasza:

nem téged barmoztalak le hanem a kérdésedet


/Tudom,ha szeretnék fogyni,diétáznom kellene/

akkor kérdem én,mi a probléma ha tudod.

elvileg akkor más sínen van az ügy.


/Én viszont nem szeretnék vékonyabb lenni/

/Ha csak felüléseket csinálok fogyok deréktájról?/

ha már fogysz derékról akkor már vékonyabb leszel.

itt az ellentmondás.


a nincs helyi zsírégetésen meg mi nem világos neked?

annyit jelent hogy nem lehet fogyni egy adott területről.

tehát az utolsó kérdésre a választ ezzel meg is kaptad.

2012. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Vékonyabb leszek igen.Ezzel hol mondok ellent?Kérdés,ami nem arra irányul,hogy ezt szeretném...

Mindegy,talán érthetőbben is fogalmazhattam volna.

2012. jan. 20. 16:59
 9/11 anonim válasza:
hát én kb 1 éve egy télen keresztül minden este csináltam 50 felülést lefekvés előtt, na meg persze kevesebb édességet ettem, és próbáltam rendszeresen, nem össze vissza táplálkozni, és tavasszal gondoltam megmérem magam, 60 kiló voltam évekig és mikor megmértem 55 voltam, alig hittem el, ugyanis én nem láttam magamon, mások viszont állították hogy vékonyabb vagyok, egyesek azt mondták hogy ahogy én csináltam úgy tuti nem fogy az ember semmit, de hát úgy látszik bevált( nem normális felülést csináltam hanem miközben emeltem a törzsem, magamhoz húztam a térdeimet is)
2012. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem a felüléstől fogytál, hanem attól, hogy jobban figyeltél a kajára, kevesebbet ettél.:)
2012. febr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!