Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valakin van egy kis súly...

Ha valakin van egy kis súly felesleg az azt jelenti hogy gyenge is?

Figyelt kérdés
Helló egy haveromal veszekedtem mert azt mondta: akin van egy kis süly felesleg vagy nagyobb darab az nagyon gyenge,nincs benne erő meg nem tud akkorát ütni, azt mondta aki kivan gyúrva brutálisan csak azok erősek,és azok tudnak nagyon nagyot ütni!Szerintem hülyeség amit mond!Szerintetek?
2012. jan. 21. 16:02
1 2
 1/15 dirtboy ***** válasza:
100%
hülyeség
2012. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2012. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Majd kinő a hülyeségekből tíz éves korára.....
2012. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt tud nagyot ütni aki tanulja és gyakorolja.
2012. jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mindenkivel egyet értek!de az utolsóhoz is hozzá szolnék hogy: ez így van! Lehet bárt ki akármilyen kigyúrt ha nem tud verekedni és csak kapálózik!Volt olyan osztálytársam ki se néztem volna belőle mert elég duci volt és össze verekedett egy elég sportos gyurmázos gyerekkel és a duci haverom úgy leverte mint a rongyot!
2012. jan. 21. 16:49
 6/15 anonim ***** válasza:
Azt azért ne felejtsd el, hogy, ha valaki ki van gyúrva és képzett gyilkos is akkor egy duci jól képzett harcos elég nagy hátrányba kerül.
2012. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Persze persze,de aki zabálja az izomnövelőt meg táplálék kiegészítőkön él és úgy van ki gyúrva,aztán ha nem kondizik akkor meg összeszakad meg lemegy az izomzata,szerintem az nem erős ember!
2012. jan. 21. 17:15
 8/15 dirtboy ***** válasza:

baromságot beszélsz,a táplálék kiegészítő nem más mint koncentrált kaja,arra szolgál hogy az étrendedet kell vele kiegészíteni.

aki azzal egészíti ki annak ép ugyan olyan izmai vannak mint bárki másnak.

a leépülés sebbegése mástól függ nem attól hogy használ e tápkieget vagy sem.

2012. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igazából tájékozatlan vagy a témához. Ha valaki nem edz a teste lebontja az izomzatot, ha megfelelő mennyiségű és minőségű táplálékot nem juttat a szervezetébe akkor meg sosem lesz izmos. A testépítés fő célja nem az erőnövelés, de egy átlagembernél jóval erősebb egy testépítő.
2012. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Rezk0o ***** válasza:

Na ezen van súlyfelesleg, mégse nagyon állnál vele le bunyózni szerintem :D


[link]

2012. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!