Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Minek Forma-1 helyszínre...

Minek Forma-1 helyszínre kommentátor a mi pénzünkön?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy a stábon (3 emberen) kívül még 4 embert körbeutaztatnak a világban a Forma-1 versenyeire, mint kommentátor, meg rádióba riportnak... Kérdem én, mi a francnak az emberek pénzén, az adónkból? Erre tényleg el kell költeni néhány milliárd forintot, hogy mások utazgathassanak. Szerintem aki szeretni a Forma-1-et (én is), az nem a riportokra kíváncsi, hanem a futamra! Nem erre kéne pazarolni a pénzt!!!
2012. jan. 21. 18:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Csak azt nem veszed észre hogy minden a pénz körül forog, ha nem tetszik minek nézed?!
2012. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem csak az a 3 ember a lényeg hanem az hogy 5 milliárdot szúrtak el csak a stúdió sztárvendégek díszlet és egyéb bizbaszokra a pénzünkből. Ehhez jön a közvetítés jogdíja ami szintén hasonló kaliberű összeg mivel a szabadedzések és a többi értelmetlen baromságot is megvették, mert ez annyira érdekli az embereket. És akkor már megemlékezhetünk a magyar nagydíjról amire szintén milliárdokat költenek és masszívan veszteséges. Ezt mind mind a mi pénzünkből egy olyan sportra amiben 0-ra rúg a magyar érdekeltség, aminek a nézettségénéálm még a barátok közt is jobb számokat produkál, meg az évi egy versenyért amire pár ezer ember kimegy.
2012. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

"Ezt mind mind a mi pénzünkből egy olyan sportra amiben 0-ra rúg a magyar érdekeltség"


Magyar nagydíj:

Elmondom neked hogy hetekkel előtte a legjobb szektorokra nem lehet kapni jegyet, állandóan telt ház van. A környékről mindenki idejön Románia, Szlovákia sőt Lengyelország és Finnország. Közép-Európa legjelentősebb sporteseménye ráadásul az országnak is jelentős bevétele van. És a Magyar nagydíj rendre veri az összes műsort nézettségben.


A többi futam is állandóan a nézettség csúcsán van. (Ne hasonlítsd a Barátok Közttel mert más időpontban van. Nem lehet össze mérni a kettőt)


Miért az olimpia jobb ötlet? Azt is mindig megpályázzuk, az sokkal drágább lenne, de az is bőven visszahozná az árát!


Ezek a nagy kaliberű sportesemények megtérülnek, nem ezen fog csődbe menni az ország

2012. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

#3


Nem az olimpia sem jobb ötlet, mert minek rendezzünk olyan sporteseményeket amiken milliárdokat veszítünk, főleg olyankor amikor erősen kilóg a seggünk a gatyóból. Ezt az ezer éve elkeltek a jegyek meg teltház szöveget meg hagyd meg annak aki elhiszi. Tavaly belenéztem a versenybe és csak úgy kongtak a lelátók az ürességtől.


"És a Magyar nagydíj rendre veri az összes műsort nézettségben."


A tavalyi futam tv-s nézettsége a fél hetes híradóét sem verte, csakhogy a tények talaján maradjunk.


"ráadásul az országnak is jelentős bevétele van"


Min? Az 5 eurós sörön, amiről blokkot még véletlenül sem adnak? Ugyan már ember. Tavaly csak a Hungaroring ZRT 2 milliárdos hiánnyal zárta az évet. És akkor még számold hozzá a hogy a futam rendezését az állam külön pénzből állja ami kb 20 millió dollár évente, a tv-s közvetítést szintén az állam veszi, plusz körbeutaztatják azokat a majmokat a világban, csak hogy celebekedhessenek egy kicsit. És szerinted ezt vissza hozza a fél milliót alig meghaladó tv-s nézettsége meg évente az az egy verseny amire 4 nap alatt kimegy 60 ezer ember.

2012. jan. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Miért szólsz bele abba amihez nem értesz?


Az F1 14 órakor van a híradó meg este. NEM lehet összehasonlítani más-más időzónában vetített műsorokat egymással!!!!

És nyereséggel zárult az F1 ezt tuti. Ne tv híradóból és a médiából indulj ki! 60 ezer ember? Miről beszél? Voltál te már kint? Tudod te, hogy a környező országból mennyien jönnek erre a futam? És miért? Mert Ez az egy futam van csak Közép-Európában. Nyugaton ott az Angol, Német, Keleten a Török nagydíj volt. Tudod te, hogy ebbe mekkora üzlet van? Az F1 a legnagyobb befolyással bíró sportrendezmény Európában és a legnézettebb. Ekkora bizniszből jóhogy nem marad ki az ország.


Olimpiáról meg csak annyit, hogy szerinted miért harcolnak foggal körömmel az országok az olimpiáért? Hatalmas pénz van belőle, annak ellenére, hogy nem csak nálunk rossz a helyzet, mindenhol válság van.

2012. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
#5 Tavaly a Hungaroring Zrt által közzétett hivatalos adatokban az szerepelt, hogy az F1 hétvége alatt összesen 60 ezer ember látogatott ki a pályára. Erről ennyit okoska ;)
2012. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja és csak hogy tudd a BL-t Európában háromszor annyian nézik mint az F1-et. Szal ez a kamu sem jött össze.
2012. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha nem csak a levegőbe beszélnél. Támaszd alá a mondani valódat! Én se tettem ez igaz, de addig ugyan olyan kamuzó vagy mint én, a te szavaid se hitelesek.
2012. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hogy ne csak a levegőbe beszéljek:


A német RTL csatorna átlagos 10.3 milliós nézőszámot ért el, és a csúcs 12.1 millió volt, mikor Sebastian Vettel áthaladt a célvonalon és a Forma-1 történetének legfiatalabb világbajnokává avanzsált.


"A televízió társaság legutóbb a 2006-os szezonzáró Brazil Nagydíjon ért el 10 millió feletti nézőszámot, mikor Michael Schumacher karrierje első felvonásának utolsó versenyét teljesítette a Forma-1-ben."


A teljes cikk:


[link]


A BL-nek nagyobb a nézettsége?


"Amennyiben ragyogó számokat szállított volna a Bajnokok Ligája, akkor nem adta volna tovább a Viasat3 a jogokat - de míg egy Helyszínelők-ismétlés is többet hoz, addig indokolatlan az európai csúcsfocihoz való ragaszkodás. "


[link]


Igaz, nem ugyan az az ország de akkor is lehet látni az arányokat


Tessék most már te vagy a kamu gép

2012. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Forma-1 mogyoródi közvetítésével, mely a teljes lakosság érdeklődésére igényt tartott, így az ötödik lett a listán négy egymást követő napon (július 25-28.) jelentkező Tények adás mögött, és ezzel az RTL Klub legnézettebb műsora lett az összlakosság körében 48 százalékos közönségaránnyal, 1 426 705 nézővel. "


[link]


Ja és még egy BL nézettség:

[link]

2012. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!