Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol van jó boxedzés?

Hol van jó boxedzés?

Figyelt kérdés
Most kezdeném 29 évesen. Ha tudtok jó helyet ahol foglalkoznak az emberrel, azt szívesen venném. Kösz
2012. jan. 22. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
hol laksz?:D
2012. jan. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valóban, ez kimaradt. :) Budapest. Főként a belváros és környékén keresek. Kösz!
2012. jan. 24. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:

hát gondolom nem arra vagy kíváncsi hogy most belinkelem az összes helyet ahol boxolhatsz,mert te is meg tudod keresni őket google-ban:d

személyes tapasztalatot viszont tudok mondani

[link]

én ide járok és nagyon jó:)

jó hangulat,jófej emberek és persze jó eddző! ;)

2 csoport van az egyiknek korábban kezdődnek az órák,a másiknak rögtön utána (de más az edző) és hát vannak (legalábbis az első csoportban) fiúk,lányok 10-40 évesig vagy én nem tudom ki hány éves de minden korosztály van:d

na remélem segítettem,sok sikert

2012. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, segítettél, én is ezt a helyet találtam a legszimpatikusabbnak. :) Megerősítettél benne. Te gondolom akkor a Parthus clubba jársz, én az utána következőbe tervezem. Gondolom az is hasonlóan jó. Kb hányan vagytok, mennyi időt szán egy emberre az edző? Bár ez felkészültségtől is függ. Vegyesen vagytok amúgy, amatőr versenyre készülők is edzenek veletek?

Nem tudod, a thai-boxot is Hranek János tartja, vagy más edző?

Kösz a válaszod!

2012. jan. 25. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem általában olyan 20-25-en vagyunk.

Az edző a kezdőkkel foglalkozik persze a legtöbbet,a haladókkal kevesebbet,de azért őket is szokta figyelni,kijavítani.A kezdőket mindig figyeli,beállítja őket ha nem érzik hogy kell csinálni meg ilyesmi.Szóval foglalkozik velük rendesen.

Hát szerintem igen,az amatőr versenyre készülők is itt vannak,mert egyik nap mondta az edző hogy xy-ra vigyázz mert holnap mérkőzése van.:d Thai boxot sajnos nem tudom ki tartja.

2012. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben, kösz, mindent megtudtam amit akartam és jónak tűnik. Jövő héten fizu, le is megyek. :) Jó edzéseket!

Hello

2012. jan. 26. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!