Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit vegyek fel, ha most...

Mit vegyek fel, ha most szeretnék elmenni kocogni? Sapka sál, de kb hány réteg ruha legyen rajtam?

Figyelt kérdés
Vagy tök mindegy,mert úgyis hamar melegem lesz?30 fokban is pulóverben szoktam menni és alatta két póló+két cicanadrág...

2012. jan. 22. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan kérdezed? 6-10 fok van minimum napközben. Se sapka, se sál, és fent mondjuk 3 vékony réteg, lent egy.
2012. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok köszi,csak este mennék 6-7körül,amikor már sötét van.Akkor max nyakamig felhúzom a pulóver cipzárját.Aztán ha fázok,hazafutok :D
2012. jan. 23. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, nem gond ez az egész. Én csodálkozom, hogy nekem is sokan mondják, hogy télen nem futnak. Na de hát hol van itt tél? -15 fokig a tüdő gond nélkül fel tudja melegíteni a levegőt, a hideg réteges öltözéssel teljesen kivédhető. Na de hát +8 fok az nem hideg, és az esti 0 fok körüli sem.
2012. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!