Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Kangooról?...

Mi a véleményetek a Kangooról? érdemes kipróbálni? :D

Figyelt kérdés

és még annyi, hogy mennyibe kerül kb.?

budapesti vagyok, itt van valahol olcsó kangoo?


2012. jan. 22. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

ha van időd ugrálni..

azt mondják, a drogokat is ki kell egyszer próbálni. miért épp a kangoot ne próbálnád ki?

2012. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szana33 válasza:

Én nemrég kezdtem el és nagyon szórakoztató volt.Szerintem nem lehet vészesen drága Pesten sem,Dunaújvárosban:1100Ft-ba került az edzés+cipő bérlés. A kangoo jumppal végzett aerobic- vagy táncgyakorlatok jóval hatásosabbak, mintha sima cipőben mozognál – a felmérések szerint körülbelül 25 százalékkal több kalóriát égethetsz el ezzel a mozgásformával. Javítja az állóképességet és jó hatással van az egészségi állapotodra is: erősíti a szívet és a tüdőt, serkenti a vérkeringést, javítja az anyagcserét.

Fokozza a szervezet oxigénfelhasználását is – így ha dohányzol, érdemes minél hamarabb elkezdened! Ja és izomlázad sem lesz edzések után, pedig rendesen le lehet izzadni az edzéseken.

2012. jan. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ehhez azért hozzá lehetne fűzni pár dolgot, mint:

- sima tánctól, erobiktól sem lesz izomláza. vagy ha edzetlen akkor meg igen, de a kangootól is lehet.

- energia felhasználás az edzés intenzításán, megmozgatott izmok számán/méretén és az edzés idején múlik. na most egy kemény edzést egy lazával fölösleges összehasonlítani. egy kemény erobik (ha van ilyen) nagyobb energiaköltséggel fog bírni, mint egy kevésbé kemény kangoo erobik.

2012. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ma megyek elõsször, és itt Pakson 800ft cipõbérléssel ;)
2014. szept. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!