Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményed DrugsBunny-ról?

Mi a véleményed DrugsBunny-ról?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 13:07
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
senki-nek nincs róla véleménye?? :D
2012. jan. 24. 13:11
 2/26 anonim ***** válasza:

Eléggé érti a dolgát, régebben sok videóját néztem, na meg az edző válaszol rovatot is szorgalmasan hallgattam/olvastam:D

Jah és a stílusa sem semmi, elég jókat röhögtem néhány oltásán:D

2012. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
A testépítéshez valóban ért, de egy büdös bunkó. Képtelen normális stílusban válaszolni a kérdésekre, és lenéz mindenkit. Egy kérdést nem láttam, amiben normálisan válaszolt volna. És érdemes megnézni azt a videót, ahol másokon gúnyolódik.
2012. jan. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
18%

mark86


Ha én írnék egy alapismereteket,ahol minden le van írva és ezt kötelező lenne kérdezés előtt elolvasni,nekem sem tetszene,ha szembeköpnének,lefosnák a kötelező rovatot és agybeteg kérdések ömlenének. A rovat ingyenes,azt csinál amit akar,úgy beszél ahogy akar...

Normális kérdésre normálisan válaszol.

Dagadtakon pedig gúnyolódik...és??

Mindenki más elfogadja meg nyalja a dagadtak p1csáját...milyen jól nézel ki...nem is vagy dagadt...stb.

A testépítőket az átlagember megveti...nem vehetsz fel egy trikót mert egyből feszít a k.csög gyúrós..stb.

2012. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%
mark86, az ,hogy neked szimpatikus , téged minősít. Gyereket is szidott egyik videóban pl. Nem véletlenül utálják annyian. És nem tévedsz, szinte minden kérdésre bunkó módon válaszol, megnéztem az oldalát. És akkor mi van, ha vki olyat kérdez, ami le van már írva? Akkor oké,h alpári stílusban írogat?:D. Ott van Vörös Zoli, érdekes, ő tud normálisan beszélni az emberekkel.
2012. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem egy diplomata alkat, de legalább őszintén elküldi az idiótákat ahová valók.
2012. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
jólenne hallgatni az audioblogot is, nem csak az edző válaszol-ig látni
2012. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 clint ***** válasza:
87%
vannak okos dolgai, de van amiben nem mindig van igaza. Néhány dologban pl semmi magyarázatra nem támaszkodik, egyszerűen eldönti, hogy úgy van mert ő úgy gondolja.
2012. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

mark86


Pont ez az clint.

De nem kell érvelnie,nem kell bizonygatnia,ő úgy gondolja akkor úgy van.Normális választ akkor kell várni,ha 500ft-ot kifizetsz a kérdésért,vagy van normális személyi edződ aki a pénzedért azt mondja amire kíváncsi vagy.

2012. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

mark86


Pl én sem értek egyet azzal,hogy a fullforce-t vagy mi a gyíkot egy lapon emlegeti a cytogen-el..de ez van.

2012. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!