Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől van az? Ha nem tudok...

Dávidka23 kérdése:

Mitől van az? Ha nem tudok felülést csinálni . Voltunk a haverommal gyurni és a fekpadon ö is 30 azán énis 30 . Azóta olyan izomlázam volt hogy a leülés/felkelés is fájt de 4nap után elmúlt majd most nem tudok felülést végeni mintha nem volna erőm.

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 22:04
 1/9 dirtboy ***** válasza:
majd kipiheni az izom aztán tudsz újra felülésezni.
2012. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ez biztos? Már szerintem kipihentem hiszen ez már lassan 2hete volt. És már nem fáj semmim .Ha lefekszek a földre akkor szinte nem tudok felkelni! Pedig mozgok rendszeresen heti 4 edzésem van +1 mecsem , a hasamat nemszoktam annyira igénybe venni de akkoris ez normális?
2012. jan. 25. 22:12
 3/9 dirtboy ***** válasza:
nem normális de ez van,gondolom el nem szakadt mert azt azért csak észre veted volna,ezért marad a húzódás és izomláz amit ki lehet pihenni.
2012. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nincsen izomlázam már semmi!:$
2012. jan. 25. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:
normális. lusta vagy.
2012. jan. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 fmnxd válasza:
Tul. tejsavat termel az izmod ilyenkor , és ettől lesz izomlázad! No , ezt úgy lehet elkerülni , hogy még többet gyúrsz a hasizmodra , és a tejsav ilyenkor már nem termelődik újra , de ezt rendszeresen kell csinálni , ugyanis pár hét/hónap múlva újra fog termelődni! Valószínűleg azért fájt ennyire a hasad , mert lehet nem nyújtottad ki utána . (De sztem eszedbe jutott , mivel mondtad , h sportolsz) . Én magam is szoktam gyúrni , és tanácsos statikus munkavégzés után kinyújtani az izmokat! Tehát ennyi!
2012. jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Valószinű, h megeröltetted magad és ez szép kis izomhúzódáshoz vezetett! a felépülési idő változó, van akinek pár hét de lehet akár 1-2 hónap is!
2012. febr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
velem is ugyanez tortent csak en 150 felulest csinaltam 3x-ra es mar 1 honap eltelt de meg mindig nembirok egy felulest sem
2012. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Helyre jöttél azóta? Velem is ez történt, nincs izomlázam mégsem tudok felülni csak ha a kezemmel rásegítek. Én is meg vagyok most kicsit ilyedve. :(
2015. márc. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!