Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fussak helyesen?

Hogyan fussak helyesen?

Figyelt kérdés

Fáj egy kicsit mind2 térdem most vettem új futócipőt

nem apróztam el a spuri által felhozott 5 top cipő között választottam ki a legkényelmesebbet ( Nike Vomero 6) legújabb (37.000ft) ( [link] )


lehetséges hogy az új cipőben nem szabad még sokat egyszerre futni? vagy talán a hideg matt kezdett fájni? Vagy a nem túl alapos bemelegítés miatt?



2012. jan. 26. 05:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol futsz? Betonon vagy füvön?
2012. jan. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért fáj a térded, mert gyenge a térdízületed. Meg kell erősíteni erőedzéssel. Javaslom a nehézsúlyos guggolást, vagy ha olyan türelmes vagy, amilyennek lenned kell, az egylábas guggolást. Egy futónak igenis kell az erőedzés, különben nem lesz, ami védje az ízületeidet, és csak elkopik. Ezen kívül ne fuss többször heti háromnál! Inkább iktass be erőedzéseket a többi futás helyére, és meglátod, mennyit fejlődik a futóteljesítményed, a térdfájdalom pedig elmúlik!
2012. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy, és hány kiló? milyen felületen futsz?
2012. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez is lehetséges.


Margitszigeten futok


de 90% ban betonon.


1,5 hónapos kihagyásom volt futásba azelött minden nap 8km futotam betonon.


legyengülhetett 1,5 hónap alatt ennyire?

2012. jan. 26. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!