Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám vékonyítani a...

Hogyan tudnám vékonyítani a combom?

Figyelt kérdés
igazából nincsenek olyan vastag combjaim,egyetlen problémám az,hogy legfelül(közbetlen szeméremcsont alatt) összeérnek. milyen tornagyakorlatokkal,vagy módszerekkel tudnám kicsit lelapítani? másik gondol,hogy túl izmosak,és ezért is egy kicsit vastagnak tünnek. mit tegyek? ne edzzek rá egy ideig? vagy mit csináljak? válaszokat előre köszönöm!
2012. jan. 26. 21:02
 1/6 dirtboy ***** válasza:
74%

helyi zsírégetés nincs

szálkásító diétával és aerob mozgással fogyhatsz és vékonyabb lesz a lábad is.

2012. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ (: esetleg erről az aerob mozgásról tudnál részletesebben írni?
2012. jan. 26. 21:08
 3/6 dirtboy ***** válasza:
74%

Aerob edzés


Olyan mozgásforma, amely egyszerre mozgatja meg a nagy izmokat –a láb mindenképpen a mozgás alapja– de alacsony intenzitással, ezáltal nem okoz az izmokban a súlyzós edzéshez hasonló terhelést, glikogénürülést stb. A folyamat lényege az egyenletes, monoton edzés, pl. tempós gyaloglás, egyenletes terheléssel. Ilyenkor nagyon hamar átáll a test arra, hogy a zsírokat használja energiaforrásnak, mert van idő arra, hogy az amúgy időigényes aerob folyamatokat a zsírok zsírsavakká bontását stb. elvégezze, mivel nincs hirtelen, gyors, intenzív izommunka. A terhelést úgy kell beállítani, hogy ne legyen a pulzus magas, max. 130, mert a magasabb pulzus már átesik kardió tartományba. Ez a zsírégető edzés.

Aerob edzés a gyaloglás gépen vagy gyalog, a futás (az edzetteknek, akinek nem emelkedik meg a pulzusa), ellipszistréner, bicikli, stb.


[link]

2012. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm (:
2012. jan. 26. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
nem hiszem, hogy túl izmosak lennének, egyébként heti 4-5x 40-60 perc futás vagy bringa jó lenne. aerobos kérdésedre pedig máskor gugli :)
2012. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

dilisnyuszi: legközelebb már nem kell erre rágugliznia, mert már tudja, mi az :)

Nekem az segített, hogy minden este ugrókötelezetem kötél nélkül, úgy 1 órahosszat, aztán nyújtottam kb. 45-50 percig, odafigyeltem arra, hogy mit eszek, és rengeteg vizet ittam.

2012. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!