Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiatal gyúrósok! Szüleitek...

Fiatal gyúrósok! Szüleitek mit szólnak hozzá?

Figyelt kérdés
A fiatal kondiszökevényekhez szóla a kérdésem. Szüleitek mit szólnak hozzá hogy már akár 14 éves kortól mindenféle porokat meg mixeket esztek/isztok? Nem szólnak bele? Ők pénzelik a kiadásokat vagy ti keresitek meg rá a pénzt? Szoktak javasolni esetleg más sportot nektek?
2012. jan. 27. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
furcsálják hogy, ennyi "port" iszok és a sok vitamint is, de nem szólnak bele, és igen ők pénzelnek
2012. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pénzelem magam már amikor tudom:S apum örül neki vmilyen szinten mert ő is tolta régen anyum annyira nem de örül ha énis örülök
2012. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
néha megjegyzik, hogy te ugye nem ilyen akarsz lenni, milyen ijesztő a doboza a fehérjének, hogy néz már ki ez a vitamin, olyan mint egy ufó stb., de alapvetően normálisak, beleszólni nem szoktak. én veszem, amit tudok. nem, nálam is inkább örülnek, hogy csinálhatom amit szeretek.
2012. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ezt csinálja egy "gyerek", mint drogozzon, vazze. Persze csak ha a sport mellé megfelelő sportos gondolkodásmód is társul.
2012. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
leginkább semmit, nem csesztetnek, de nem is igen támogatnak...
2012. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sportoló családból származom, apám világ életében kézilabdázott, jelenleg pedig edző, és bíró. Mivel nekem nem fekszenek a labdajátékok, atlétizálok, emellett kondizok, amiben apám sokat segít, mit hogy csináljak, mennyit, stb. Anyám volt ellene régebben a fehérjeporoknak, tömegnövelőnek, de aztán elmagyaráztuk neki hogy ez nem egyenlő a szteroiddal, nem káros, és nem esek össze ha abbahagyom, tulajdonképpen koncentrált tükörtojás. A pénzt én keresem rá, nyáron szoktam dolgozni, évközben itt-ott alkalmi munkák mennek. Max beleadnak valamennyit a kiadásaimba. Inkább erre csesszem el a pénzemet, mint hogy drogozzak, és igyak mint egy nemnormális, mint ahogy sok velem egykorú csinálja.


17F

2012. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!