Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Én már nagyon unom?

Én már nagyon unom?

Figyelt kérdés

Egy szokásos napom:

felkelek reggel összekészítem a kajám amit suliba elviszek(tömegnövelés céljából)

Beérek és minden szünetbe eszek vmit

Beszoktam vinni a zabpelyhemet és mindig megkapom azt a kritikát h minek eszel ilyet nem ettől fogsz nőni mert ez fogyókúrás kaja

aztán viszek be pufi rizst vagy főtt rizst erre meg minek eszel ilyet ezt is csak a táposok" eszik meg nem ettől fogsz hízni hanem ha zsíros kaját eszel. Mondhatok én nekik bármit akkor is az ő kis igazukat mondják már eléggé unom :@ a szövegelésüket. Meg h már megint húst eszel ? kinek mi köze van hozzá h mit eszek komolyan. Ja meg a vitamint is suliba veszem be erre meg tönkre bassz.a a veséd meg ilyenek fúúúú ezektől az okostojásoktól kitudok akadni minden nap vna legalább egy ilyen személy aki gúnyos megjegyzést tesz nekem :@áááááááááááhhh


Ti is kaptatok már ilyen megjegyzéseket?

18/N


2012. jan. 28. 11:02
1 2
 1/14 dirtboy ***** válasza:
100%

ne foglalkozz velük te csinálod jól,ha más nem magyarázd meg nekik hogy mi miért kell.

haver is mikor suliba járt be ment hozzájuk egy táplálkozási szakártő vagy mi a tököm és elkezdte fikázni a táplálék kiegészítőket,haver be pipult elkezdte magyarázni a szakértőnek hogy mi van a szakértő meg sírva ment ki a teremből.

2012. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Aki beszól, azt kérd meg, hogy támassza alá bizonyítékokkal, amit mond. Nem fogja tudni, max mellébeszél valamit. És talán rájön, hogy nem tud az egészről semmit...
2012. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Így van, csináld, ahogy eddig tetted.
2012. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
heheeee nekem nem mernek beszólni, de aki nagyon szőke és rákérdez a kajámra, azt annyira hülyének nézem, hogy csak szépen mosolygok rá (nem szoktam elküldeni senkit a pi.csába, ki tudja mikor adhatnak valami kidolgozott jegyzetet vagy akármi előnyöm még lehet a hülyékből is) szóval pár szót beszélek velük, de érzelemhez kötni, annyira figyelni hogy megunjam az ilyeneket? esélytelen, annyit nem érnek :)
2012. jan. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A jól bevált megoldás:


[link]

2012. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
velem sosem csinálják ezt, nem tudom ki ennyire retard, komolyan.. egyszerűen szard le, és ne magyarázz nekik, mert nem értik.
2012. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én is szembesültem ezzel, mert a kolimban végig kell vinnem az egész istenverte folyasón a kaját a konyháig, és mindíg megkaptam, h jajj miez már megint, meg mi ez a madáreleség, meg stb...

Az a vicces amikor olyan mondja, aki nem látja a saját farkát a gyomrától:D

én általában egy szolíd vigyorral meg egy fejcsóválással elintézem ezeket. és legbelül, a lelkem mélyén is akkora gyermeki őszinteséggel lesz*rom, hogy az elmondhatatlan :)

azt javaslom tégy így Te is :)

2012. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*o
2012. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Cyan! ilyen kell! :D

csak én mondjuk nem ennék szőlőcukrot minden alkalommal, amikor valaki előtt látványosan elővenném a kis dobozkát, és bevennék egy szemet :D

2012. jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

jaja az lesz h le.szarok mindenkit aki még 1x megkérdi h miért így eszek :D

köszi mindenkinek :)

ment a zöld mancs :D

2012. jan. 28. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!