Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szóltok a szójaproteinhez?

Mit szóltok a szójaproteinhez?

Figyelt kérdés

Valóban rossz a férfiaknak? Hallottam hogy "nőiesít".

Sajnos most nem állok úgy anyagilag hogy tejsavót vegyek, viszont a kieső fehérjét valamivel pótolnom kellene, Power Soy-ra gondoltam a Power Track-tól. Erről a termékről mi a véleményetek? Illetve néztem még a most megjelent Power Pro-t, gondolom az jobb valamivel, mert abba tejsavó és kazein is van. Véleményeket kérnék.


2012. jan. 28. 11:12
 1/9 dirtboy ***** válasza:

nem nőiesít

power től ne a soyt vedd hanem a power proteint,vagy a biotech től a power pro-t

2012. jan. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek dirtboyjal, ha nincs is lóvé akkor is legalább kevertet vegyél.
2012. jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

sz*r , de ha nincs lové :(

én is azt mondom hogy kevertet vegyél!

2012. jan. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Akkor semmi "ösztrogén hatás"-tól nem kell tartanom? Valamelyikőtök próbálta már a Power Pro-t?

dirtboy mintha te azt írtad volna anno hogy amikor rendelhető lesz akkor kipróbálod, vettél már belőle?

2012. jan. 28. 11:50
 5/9 dirtboy ***** válasza:

igen vettem,ittam is

mindjárt bemásolom mit írtam

2012. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dirtboy ***** válasza:

dirtboy válasza:


ittam a power pro ból /csokis/ szóval jelentés:

30g ot raktam 3deci vízhez,pár rázás gyönyörű oldódás.

illatra jó,íze lényegesebben jobb mint a power egész finom jobb mint a promix.

dextrózzal pedig még jobb az íze.

szerintem simán jobb mint a power,már az íze miatt is megéri a kis pluszpénzt.

2012. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ez biztató!

ÖÖÖ, lehet hogy hülyeséget mondok ezzel, de az ilyen fehérjék elég jó árban kaphatóak, szóval megtehetném azt hogy ebből pl 30-35g-al többet fogyasztanék naponta mint a tejsavóból. Más szavakkal igaz hogy nem hasznosul olyan jól a szója mint a tejsavó, de ha pl tejsavóból viszek be 20g fehérjét egy turmixxal, ebből az ára miatt mehet 30g is, akkor kb ugyanott tartok, úgyértem rosszabb minőségből több kb ér annyit mint jobból kevesebb?

2012. jan. 28. 13:29
 8/9 dirtboy ***** válasza:
szerintem igen
2012. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vadmeggy ***** válasza:
Én a promixet ajánlom 7kgos kiszerelésben, az is elég jó árban van és az íze is tűrhető.
2012. jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!