Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik hogy jobban fejlődtem...

Létezik hogy jobban fejlődtem a kevert proteintől?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Régebben kevert proteint fogyaszottam (Power Protein) most már pár hete tiszta tejsavót fogyasztok (100% Whey Protein) ugyanaz az étrend, ugyanannyit viszek be fehérjéből, és mikor kevertet használtam, szemmel láthatóan jobban fejlődtem. Tudom, pár hét semmi ebben a sportban, de magamon valamicske változást azért észreveszek pár hónap után...Gondolkodtam hogy az volt a más a kevert proteinnél hogy abban volt közepes és lassú felszívódású fehérje is, tovább elvoltak látva az izmaim aminosavakkal, ellenben a tiszta tejsavóval.

Nos, amennyiben ez így van, számomra tökéletes lehetne a Myofusion fehérje, ugyanis az összetétele tejsavó,kazein,tojásprotein. Mi a véleményetek?


2012. jan. 28. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:

1 hét kevés , főleg mivel minél több ideje edzel , annál lassabban fejlődsz , de a tejsavó edzés után és reggel , sokkal jobb mint a kevert , este viszont igen , jobb a myofusion , vagy a tiszta kazein


összességében , jobb a tejsavó mint a kevert

2012. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1hét igen, de kb 1,5 évet edzettem kevert fehérjét fogyasztva, most tértem át a tejsavóra, ugyanannyit fogyasztok belőle, ugyanazzal az étrenndel, és mintha kihagynák folyamatosan valamit, nem fejlődök úgy mint eddig. Na így teljes az elmondásom, a kérdésbe elég hülyén fogalmaztam meg.
2012. jan. 28. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem túlreagálod ,jobban fogsz fejlődni a tejsavótól mint a keverttől , talán este de ez tényleg nagyon talán , jobb a kevert mint a tejsavó , DE ebben én egyáltalán nem vagyok biztos
2012. jan. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Egy 5kg-os 100% Whey Protein már lement, jöhet a másik!;)

2012. jan. 28. 23:32
 5/7 clint ***** válasza:

Egy fehérjéről van szó, ne haragudj de miért hiszi azt mindenki, hogy folyamatosan növekedni fog ha fehérjeport iszik?? És mi az, hogy lehet azért mert hoszabban voltak ellátva az izmaid?? A fehérjeporon kívül nem fogyasztottál szilárd táplálékot??

MErt ez is ugyanolyan döntő, sőt még döntőbb... a fejlődés nem a tápkiegtől hanem az egész táplálkozástól függ.

2012. jan. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

életed hátralevő részében sem fogsz annyit fejlődni, mint az első másfél évben, tökmindegy milyen proteint iszol.


az első másfél évemben 20 kiló izom jött rám, utána 6 év alatt is már csak 15.

2012. jan. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a lassú felszívódású protein azért előnyösebb,mert hosszabb ideig fenn tartja a protein szintézist,mint a gyors felszívódású.De alapvetően túl nagy jelentőséget ne tulajdoníts a fehérjeporoknak.és pár hét valóban kevés,szóval ne ezzel hasonlítsd össze a 1,5 év edzést.Nagy valószínűség szerint nem a proteinporok ezen különbségei miatt fejlődtél jobban,ill.lassabban.
2012. jan. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!