Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez az edzésterv hatásos...

Ez az edzésterv hatásos annyira, hogy a hetedik hét végére látható eredménye legyen?

Figyelt kérdés

Eredmény alatt annyit értek, hogy formásodjak. Tudom, hogy a futás nagyon jó, és bár én találtam ki az edzéstervet, és tetszik is, kényelmes, meg nem unalmas, mégis keveslem kicsit a heti 3 futást... bár általában a köztes napokon is edzek valamit, de eléggé nagy a teljesítés iránti vágyam. :) szakértő véleményt kérnék, hogy hatásos-e az edzésterv. És tényleg én csináltam, és nagyon kellemes, szóval nyugodtan tessék a napi rutinba beépíteni ;)


[link]


2012. jan. 29. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:

nem jó , azt viszont nem árt tudnod , hogy fogyni , szálkásítani csak is kizárólag diétával lehet amit érdemes kiegészíteni futással ( aerob edzéssel )

nem kell túl bonyolítani hogy , futás pihenés futás pihenés , elég ha 30-45 perc laza kocogást lenyomsz egyhuzamban

2012. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké, értem én, de direkt azért csináltam ilyenre, mert amúgy 10 perc alatt megunom és hazamegyek :)))
2012. jan. 29. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!