Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túl gyors az anyagcserém! Ötlet?

Túl gyors az anyagcserém! Ötlet?

Figyelt kérdés

napi 2-3x ürítek tömegnövelő időszakban vagyok hallottam hogy a gain fast tartalmaz rozst ami lassítja az anyagcserét

ez megfelelne?:O vagy más ötlet? rengeteget eszek viccen kívül vacsora :pl ami ebédvolt 1-2xer utánna 4-5 tojás utánna tömegnövelő tudom hogy ezzel nem mondtam sokat de csak viszonyítás alap miatt mondtam fontos lenne malydnem 80kg vagyok


2012. jan. 30. 20:25
 1/4 dirtboy ***** válasza:
többet kell enned,ennyi
2012. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zakathol ***** válasza:

Mondjuk legyen kezdetnek egy normális tömegnövelő étrend. Az "ebéd" ami általában közel nincs a testépítőknek szükséges kajákhoz képest, az nem jó. Ha gyors az anyagcseréd akkor hatványozottan kell ügyelned a kajára. Rizs, zab, hús, telítetlen zsír. Kb ennyi.

Ha pedig ez az ebéd, akkor pedig tényleg csak annyit tehetsz, hogy többet eszel. Más nincs.

2012. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
meglessz csak kicsit zavaró meg kínos hogy napi 3x de mind 1
2012. jan. 30. 20:58
 4/4 A kérdező kommentje:
kössz
2012. jan. 30. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!