Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlott napi fehérjebevitelem...

Ajánlott napi fehérjebevitelem mennyi legyen? Szálkásítani szeretnék.2g/testtömeg fehérje?

Figyelt kérdés
Azaz 85 kg vagyok, akkor naponta minimum 170g fehérjére van szükségem? Mennyi étel tartalmaz ennyit nagyjából? 2-3 szelet csirke hús? Vagy fél kiló baba?
2012. jan. 31. 13:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bab* a baba kicsit morbid lenne:)
2012. jan. 31. 13:29
 2/11 anonim ***** válasza:
Legyen 3 g/testtömeg kg fehérje és 2 g/testtömeg kg ch.
2012. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez a baba nagyon tetszett. :)

10 deka csirkemellfilé 25 g tiszta fehérjét tartalmaz. Tehát jó sok csirkehúst kell enned. Látszik, hogy nem komolyan foglalkozol a testépítéssel, mivel akkor tudnád az arányokat, tehát nem feltétlenül kell szakszerű, 3 g/tskg fehérjét bevinned, de így se árt sok. Napi fél kiló csirkemellfilé azért dukál, mellette intervallumos kardió és súlyzós edzés továbbra is.

2012. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
600 g csirkemell + a reggeli zabhoz és az edzés után is 40 g protein + lefekvés előtt 150 g sovány túró és meg is van a fehérjebevitel. :)
2012. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ááá ennyit sajnos nem tudok magamnak anyagilag megengedni, itthon meg nincs mindig ilyen étel:S Mivel tudnám valahogy helyettesíteni?
2012. jan. 31. 13:41
 6/11 anonim ***** válasza:

A csirkemellel, esetleg combbal, hallal jössz ki legjobban.

A protein lehet power pro vagy power protein, promix, ha tejsavóra nem futja már.

2012. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mark86


Van már rajtad némi izom? Amíg anyagilag sz@rul állsz én azt javaslom,hogy 2 gramm fehérjével és 4 gramm szénhidráttal nyomjad,ha zsírosodsz vegyél vissza 3ra,nem lesz semmi bajod.Próbálj minőségi tömeget építeni,közben fogyhat a zsírod is főleg kezdőként.

A baba max tömegelésnél jöhet szóba,mert elég zsíros :D

Legalábbis az enyém,de már van súlyzó formájú csörgője. :)

2012. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mark86


Ja igen és csirkecomb,normálisabb hal,olcsó protein.

2012. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A legkönnyebben Power Proteinnel tudsz fehérjét bevinni. Olcsó és elég jó. Ha rosszul állsz anyagilag, így tudsz jól kijönni.
2012. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mivel én nem fogyasztok fehérjeport, nem foglalkoztam vele, de kicsit utánajártam a dolognak, és a vélemények alapján a legtöbben inkább a Biotech Power Pro-t ajánlják.

[link]

Nagyon olcsó, és jobb minőségű, mint a Power Protein.

2012. jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!