Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz hogy aerobikra csak...

Igaz hogy aerobikra csak tornadresszben mehetek?

Figyelt kérdés
Múlthéten jelentkeztem aerobikra, holnap kezdem el, és az edzőm mondta hogy szerezzek be egy tornadresszt hozzá, mert ugye kezdésnek az alapokat vesszük elég sok nyújtások meg egyéb dolgok várhatóak amihez olyan öltözet kell hogy minél jobban tudjak benne mozogni. Ez most aerobikon tényleg így van így az elején, vagy még egy ideig mehetek sima nadrág, póló összeállításban? Mert most dresszt nem nagyon tudok venni mert nincs rá időm. Most is lyukas órám van az iskola épületét nem hagyhatjuk el csak a könyvtárban lehetünk. 14/L
2012. febr. 1. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez egy szabad ország, ha rózsaszín tütüben szeretnél menni, szíved joga. :)

Az edződ szerintem csak praktikussági okok miatt mondta.

2012. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nos én is azt ajánlom, sőt nem csak az elején, mert az aerobik, izzadtság meg abban párolog a legjobban...(jó lehetsz meztelen is :D

A pamut rossz, az rád fog tapadni-> lycra spandex a jó olyan anyagút vegyél.


Interneten is lehet venni dressz-t aztán kipostázzák csak a kisujjadat kell mozgatni (internetes boltok, vatera teszvesz..) Sokan az új darabok árán nyavajognak, de valójába mekkora tétel? pár csomag csipsz kóla meg süt ára...

Mások naponta ennyit elbagóznak.

Egyébként órák után kiblattyogsz az első turkálóba és veszel potom pénzért.

Jó vásárlást :)

2012. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia.

Én mindig dresszben járok mert az a kényelmes.Harisnyát nem húzok alá mert az nekem nem jó, mert izzadok benne.Csak a dressz.Hátul tangásítottat ajánlok hogy jobban tudjál mozogni benne.Mondjuk nekem van sima is de,a tangásat használom.Nyáron tangás body-ban is voltam párszor mert koszos volt a dresszem.Ha nincs még dresszed akkor ajánlom a body-t,ne feledd tangás legyen!!

14L

2012. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Aerobikra a dressz a legjobb!! Én is tangásat hordok.
2012. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tornadressz a legjobb szerintem is. A pamutot nem ajánlom, bele izzad az ember és büdös lesz, ráadásul nem is tartós.
2012. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aerobikra nagyon ajánlott dresszben menni, olyan gyakorlatok vannak amelyektől garantáltan lecsúszik a nadrágod és fel a pólód. Angol durikban találsz speciel márkás aerobik dreszt 1-2 ezer forintért. Next, Mark&Spencer stb. Van olyan amelyik még cimkés, sohasem volt használva és szuperjó pamut-elastan anyagból vannak. Ezek kizárólag tangásak, magas szabásúak ami kifejezetten erre a sportra találták ki. Persze vehetsz alá harisnyát, vagy rövid térdharisnyát. A múltkor nagyon szerencsém volt, mert pont a méretemben találtam több darabot is bálabontás után és ráadásul teljesen újat. Én ebben tornázom és a többiek is ilyenben vannak. 17/L
2014. nov. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!