Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzésgyakorlat kellene...

Milyen edzésgyakorlat kellene nekem? 21/L

Figyelt kérdés
Vékony a karom, szeretném, ha vastagabb lenne. Milyen gyakorlat lenne megfelelő, hogy ne fogyjak tőle?
2012. febr. 1. 09:46
1 2 3
 1/21 dirtboy ***** válasza:
tömegnövelő étrend kell és súlyzós edzés,de ne csak karra edz majd.
2012. febr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

és itt megtalálod hogy ez mit jelent, ha esetleg eddig még nem kerestél rá az interneten.

[link]

2012. febr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Valami más megoldás nincs? Mert anyagilag nem igazán kivitelezhető számomra ennyi húst enni naponta.. Valamint táplálék kiegészítőket nem vagyok hajlandó szedni. Természetes módszerre gondoltam.
2012. febr. 1. 11:44
 4/21 dirtboy ***** válasza:

persze hogy van,mi csak azért csináljuk gy mert teljesen hülyék vagyunk és sok a kidobandó pénzünk.

akkor csináld úgy hogy nem jársz edzőteremben hanem számítógépezel egész nap,közben meg egyél meleg szendvicset ha az nem túl drága neked.

ez majd meg hozza a várt eredményt,mi hülyék azért megmaradunk a tömegnövelő étrend mellet meg a súlyzós edzésnél.

2012. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
És persze a csúnya mesterséges táplálékkiegészítőtől is heti háromszor elhalálozunk.
2012. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ritkán eszek gyors kajákat, nem kéne rögtön azt gondolni, hogy csak olyanokat eszek. Viszonylag egészségesen étkezem. Én csak azt mondtam, hogy nincs keret arra, hogy naponta nem tudom hány kg csirkét meg marhahúst tömjek magamba.. Valamint nem azt mondtam, hogy azok a szerek megölik az embert, de nem is túl egészségesek..
2012. febr. 1. 14:11
 7/21 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy "nem túl egészségesek"? Akkor milyenek? Mi van bennük? Támaszd alá érvekkel, bizonyítékokkal, kérlek.
2012. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
utolsó, hagyjad már a hülyeséget! nyilvánvaló, hogy a tejsavóból kiszűrt fehérje már mesterséges. a lisztet is amikor szitálják, akkor mesterséges lesz. ezért nem jó a fehér liszt :D
2012. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem gondolod, hogy elhiszem azt, hogy nem raknak bele mást is.. Egy régi ismerősöm járt edzőtermekbe és beavatott, hogy igazából milyen szerek azok..

De már nem érdekel a téma, nem fogok feleslegesen vitatkozni veletek.. Nem akarok olyan nagyon izmos lenni, mint egy body builder, csak hogy kicsit formásabb karjaim legyenek..

2012. febr. 1. 14:54
 10/21 anonim ***** válasza:

baz.d meg te idióta 21 éves lotyó!

tényleg ugyan azon az értelmi színvonalon vagy mint a fogyasztószeres fogyatékos társaid?


NEM ugrik fel rád 20 kiló izom te fával bas.zott! gondolkodj már! élelmiszermérnök vagyok te nyomoronc, hadd tudjam már jobban mit raknak bele egy fehérje porba! és rohadtul ne merd venni a bátorságot, hogy ebben felül bírálsz, mert rosszabbat nem is tehetnél.


a haverodat aki "beavatott" ilyen fasságokba, kíméletes lesz ha te ölöd meg, mert ha én megtalálom ki az, akkor a lelke még 20 000 évig szenvedni fog a halála után!


én nem hiszem el hogy az ilyenek is emberek.. egyszerűen ez nem lehet igaz..

2012. febr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!