Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igy jó összeáll...

Szerintetek ez igy jó összeállítás? (lent)

Figyelt kérdés

Nemrég leszoktam a cigiről,söröztem is napi szinten,ami miatt vannak rajtam +kilók.Elhatároztam,hogy heti 3*eljárok kocogni,mellette fekvőtámaszozok,és hétvégén meg uszni mennék 1-2órát.

Lehet ennek így eredménye?Mennyi idő kell hozzá,hogy látszódjon is? Tanácsokat ötleteket várok.


2012. febr. 1. 12:50
 1/3 logs válasza:
jó a terv, figyelj a fokozatosságra: kocogás legalább 40 percig tartson, inkább lassan, de legyen ennyi (ha elsőre nem megy, akkor kocogás-séta-kocogás-séta); úszásnál a 2 óra sok, inkább távot jelölj ki: mondjuk 1000-1300 méter kezdetnek, aztán mehetsz feljebb; eredménye lesz, hogy milyen gyorsan, azt nem tudom, függ attól is, hogy korábban mit csináltál (én sokáig sportoltam rendszeresen, így most nagyjából egy úszás+1 futás meglátszik rajtam, míg haverjaimon, akiknek nincs ilyen alapja, ez kevesebbet segít); ja és még valami: a zsírsejtek, amikor fogysz, elsőre nem eltűnnek, csak kiürül belőlük a zsír, ezért nagyon "éhesek" lesznek, ergo te is érezni fogod, hogy kajálni akarsz, ez szemétség a természet részéről, de számolj vele
2012. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,uszodába szoktam járni egyébként de nem rendszeresen,valahogy az uszás jobban megy mint a futás,uszásból nem okoz gondot a két óra nyugodt tempóban,futásbol viszont 10perc után kiköpöm a tüdőm,igy ezzel ovatosabb vagyok.Probálom fokozatosan.Kerékpározni is szoktam,csak igazábol eddig egyik sem volt rendszeres.Most viszont erősen elhatároztam magam.

A kajálásban tutira igazad van,állandóan éhes vagyok mint a farkas,pláne,hogy sört sem iszom,mert az is tele van kalóriával.Ez az éhség probléma sokáig fog tartani?

Köszi a választ amugy megy a zöld kéz!

2012. febr. 1. 13:17
 3/3 anonim válasza:

Az úszás jó ötlet, megmozgat minden izmot, és nem roncsolja annyira az ízületeket, mint a futás. Ha viszont utóbbira adod a fejed, szerintem kocogás (és nem futás) közbeni gyors sétával lazíts, így sokkal gyorsabban "belejössz", hamarabb tudsz megtenni nagyobb távot.


Eredménye jó hogy lesz, csak kitartás kell hozzá.

2012. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!