Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Debrecenben hol lehet kickboxo...

Debrecenben hol lehet kickboxolni?

Figyelt kérdés
15/f

2012. febr. 1. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne menj kickboxolni,egy határ szar az egész.Egyszerüsített vicckarate,menj el akk inkább Kyokushin Karatéra,úgyis abból butították le ezt a szánalmas 'stílust'.

Válassz helyette vmi normálsi harcművészetet/küzdősportot.Tudod,olyasmi,ahol tanítanak is valamit,nem pedig egy másolt stílust és annak övrendszerét 'oktatják'.De ha teis afféle nyafka havibajos kislány akarsz lenni,mint azok,akik 'kickboxolnak',akk menj csak,te bajod.

2012. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hidd el hogy én szivesebben thaiboxolnék de ott meg szétvernének vagy ott nem kötelező küzdeni? csak edzés van és aki akar sparringolni az csinálhatja?
2012. febr. 2. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fognak.Vagy legalábbis első edzésen biztos h nem.Egy fél évig biztos nem kell majd küzdened senki ellen.Általában monthatod azt,h te nem akarsz kesztyűzni,és akk megengedik,h nem.De te nem tod milyen az,ha szétvernek.Az,h edzésen kapsz pár ütést meg rúgást,az qrvára nem szétverés.De nevezzük annak.1:Mér nem akarod,h 'szétverjenek'?2:Mi értelme van annak,h nem sparringolsz?Ha versenyezni akarsz,ahoz bizony kell az,h szokd picit.Ha meg utcai harcra akarsz,akk is kell,h rájöjj,h az ellenfél igenis támad,és visszaüt,nem pedig csak az edzésen történő oda-visszza rúgogatás megy.Vagy akk az szted megoldás,h elmész egy olyan helyre,ahol nem tanítanak semmit,és még szét se vernek?Menj Tae Kwon Do-ra,ott tanítanak,de nem vernek szét,vagy menj thaikwondo-ra,ahol nem tanítanak semmit,de szétverik a fejed.De a kickboxnál azis hatásosabb,ha lemész a cigánynegyedbe és szétvereted magad velük,mert akk legalább ezt szokod.Szal nem értem,h milyen logika mentén haladtál amikor ez az eszedbe jutott,de én nem értem,az biztos.
2012. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!